Grozs

LAIMES SKOLA

Paplašinām LAIMES SKOLU

Jau ŠOMĒNES priecīgi jaunumi LAIMES SKOLĀ

Mīļie,

Laimes skola grib plesties un augt un aicināt savā pulkā jaunus dalībniekus.

Nu …īstenībā jau tuvojas jauns mācību gads, vai ne? Tad nu Laimes skolā kā īstenā skolā arī uzņemšana.

Piedevām – jums ir ļoti noveicies, jo grupā vēl arvien ir piekļuve visiem iepriekšējiem kursiem un tēmām kopš Adventes laika – tātad jau septiņas tēmas uzkrājumā un šobrīd ir SIEVIŠĶĀS GUDRĪBAS mēnesis.

Mums tur ir tāda kārtība, ka dalībnieki iestājas un grupas sastāvs pārāk nemainās mēnesi pēc mēneša, bet tematus izvēlamies katru mēnesi citus. Ir mums bijis gan laimes terapijas bāzes kurss sākumā, un mēnesis sev un savai laimei, mēnesis attiecībām, tad naudai, tad pašapziņai, tad zemapziņai… Vārdu sakot – vesela bagātība.

Līdz pat gada beigām visu atstāsim vienā grupā, lai vaat tam piekļūt arhīvā, un pēc tam domāsim, kā ar nākamo gadu darīt.

Sākot no šī mēneša grupā

💜 taisīsim izlozes – ka 5 dalībnieki mēnesī varēs izlozēt manas grāmatas vai kartiņu komplektus.

💜 Kā arī vienu lielo balvu – dalību kādā no padziļināto tēmu grupām (pēc izvēles – tievēšana, bagātības vai kādas citas tematikas grupas, kas tai mirklī būs sākuma posmā).

💜 Organizēsim BRĪVOS MIKROFONUS un pieredzes stāstus.

💜 Taisīsim ‘master-mind” tiešraides ar jautājumiem un atbildēm.

Laimes skolas būtības pamatā bija Adventes laika kalendārs, kad atver konkrētās dienas lodziņu un nezini, kāds brīnums tur būs iekšā, tādēļ Laimes skolā dienas tēmas un uzdevumi iepriekš nav zināmi. Tas katru reizi ir kā pārsteigums, kas Tavā dzīvē radīs un darīs brīnumu.

Kā to zinu?

Tādēļ, ka es zinu laimes terapijas būtību, kā ar maziem solīšiem katru dienu, pēc dažiem mēnešiem esam izmainījuši attieksmi, un līdz ar to mainās dzīve.

Es šādi reiz izmainīju savu dzīvi uz tādu, kuru no sirds baudu un priecājos piedzīvot, un esmu piedalījusies tūkstošiem citu sieviešu transformācijā, kad ar laimes terapijas palīdzību mainās dzīve.

Laimes skolas dalībasmaksa ir 30eur pa 30dienām. Tas ir abonements, ka atjaunojas pats. Ja grib izstāties – atraksta mums, un izklikšķinām ārā.

Mīļie, no sirds jūs gaidīšu – tas ir tā vērts un TU ESI TĀ VĒRTA.

Pievienoties: https://ej.uz/sf7y

Atbildēt