Grozs

PAŠAPZIŅA

Jaunie laiki un svarīgākais šobrīd

Ir tādas tēmas, kas man pašai ir aktuālas, un ir tādas, kas vairs nav. Cik interesanti to apzināties.

Vakar biju uzaicināta uz TV3 uz raidījumu “Zilonis studijā”, kurā tēma bija par sievišķību. Un mana loma ir tieši par to, ka esmu grāmatu autore un sieviešu grupu vadītāja un tieši sievišķibas tēmu vadītāja, bet…ja man pašai jāatceras, kad pēdējo reizi par to runāju, tad izrādās krietni sen. Grāmatu par sievišķību rakstīju 2013.gadā un toreiz tas man bija ļoti svarīgi, un, protams, ka sievišķības tēma grupās arī. Bet šobrīd, kad pagājuši desmit gadi, tad priekšplānā reāli izvirzījušās citas prioritātes.

Gandrīz vai jāsaka – kāda gan nozīme kādā krāsā kleita mugurā, kad Titāniks grimst.

Ir daudz svarīgāki jautājumi šobrīd jārunā un daudz svarīgākas izvēles jāizdara. Lai gan….enerģijas saglabāšana un audzēšana (tātad sievišķība sievietēm) arī ir ļoti svarīga.

.

Ja man kāds jautātu – bet kas tad ir vissvarīgākais šobrīd, tad es teiktu – apzināties, ka ir pēdējie laiki.

Apzināties, ka sākas jaunie laiki.

Un apzināties, ka vecajām programmām un jaunajiem laikiem nav nekāda sakara.

.

Tādēļ arī par sievišķību un vīrišķību runāt ar veciem terminiem nav jēgas.

Un vispār viss ir drusku smieklīgs, kad par to runā ar vecajiem terminiem.

Starp citu – mēs vakar tik ļoti no sirds izsmējāmies un tai raidījumā būs tik daudz jautrības un humorīgu video pa vidu. 7.novembrī varēsiet skatīties.

.

Bet runājot par aktuālo šobrīd – ko vajadzētu darīt tagad. Mīļie – es teiktu, ka pilnīgi visu, ko es šobrīd vadu dažādās grupās. Trenēt koncentrēšanos praksi un mācēt būt sevī. Mācēt būt mierā, kad visapkārt būs haoss.

Otrkārt – mācēt būt pašapzinīgiem un nopelnīt naudu. Pašiem. Gan vīriešiem, gan sievietēm. Neatkarīgi no sievišķības un vīrišķības.

Mums jāmācās būt par pieaugušajiem. (bērniem naudas nav)

Nu un treškārt – mums jāiemācās meditēt un veidot saslēgumu ar savu Augstāko Es, ko prakstizējam mūsmāju pasākumos mēs kopā ar Matīsu.

.

Tuvākais no visa šī sākas šovakar.

18.00 ar tešraidi vērsim vaļā jauno PAŠAPZIŅAS un BAGĀTĪBAS tēmu, kas turpināsies tai pat grupā, kurā tikko kā noslēdzas tēma par pāreju no nabadzīgas uz bagātu domāšanu.

Arī jaunajiem dalībniekiem visas iepriekšējās tēmas ir redzama.

Jaunās tēmas vari izlasīt aprakstā.

Katrai tēmai pievienota meditācija.

Šovakar par to visu stāstīšu.

Tiekamies ŠEIT

vai ŠEIT

Bildīte no vakardienas TV3 raidījuma ieraksta

Atbildēt