Grozs

TIEVĒŠANA

Katrā no mums ir šis slaidais, skaistais cilvēks

Vakar biju uzaicinājusi Matīsu uz iepazīšanās tiešraidi Tievēšanas gupā. Ja vēlies to noskatīties – tad grupā ir saglabāts ieraksts un vēl paralēli mūsu ierastajai tievēšanas programmai, kas noiek saskaņā ar manu grāmatu “Viegli un ar Mīlestību”, esmu aicinājusi Matīsu novadīt aktivācijas meditāciju un grupas noslēgumā – novembra beigās vēl vienu reizi šādu jautājumu un atbilžu live – tā kā tas viss būs ierakstā vai tiešraidēs pieejams. Droši nāciet un mums pievienojieties. Esam tikko kā sākuši.

.

Vakar pēc tiešraides vēl kādu laiku runājām ar Matīsu tieši par tievēšanu – nu kādēļ ar gadiem uzkrājas smagums ķermenī, kādēļ cilvēkam ir grūtāk sevi pierunāt uz kustēšanos, kādēļ vispār dzīve kļūst (it kā) ar lielāku pretestību.

Matīss tiešraidē vairākkārt pieminēja šo lēmumu, šo “klikšķi” – ka cilvēks ar savu brīvu gribu vienkārši nonāk pie lēmuma kāds viņš grib būt un veido sevi tādu, kādu gara acīm redz.

Un tā ir visās jomās.

.

Ar slaidumu ir tieši tāpat.

Ar spēku un enerģiju – tieši tāpat.

Ar attieksmi vai attiecībām – tieši tāpat.

Mums vienkārši ir jāpiever acis un jāsajūt (jāredz) sevī tā slaidā, skaistā meitene mūsos.

Matīss vakar tieši to teica – ka katrā no mums ir šis slaidais, skaistais cilvēks. Tikai pie tā jātgriežas.

.

Jātiek vaļā no virknes aizspriedumiem, stereotipiem, vecām programmām – tās jāpalaiž. Un jāsāk jauna dzīve. Jauna domāšana un jaunadzīve.

Jauna vibrācija. Jauna enerģija. Tieši tādēļ ir vajadzīgas meditācijas, tieši tādēļ ir jāmaina enerģētika. Tieši tādēļ palīdzam to darīt klātienē Ragaciemā (šo svētdien būs visas dienas pasākums tieši bāzes kursam) un kādu daļu mēģinam izdarīt onlinā Tievēšanas grupā caur datoru.

.

Pats svarīgākais ir jāsaprot, ka ir vecais cilvēks, kurš Tu vairs negribi būt, un jaunais cilvēks, kurš Tu gribi būt. Caur ticību un enerģiju (vibrācijas maiņu) ir jāizdara šī pāreja – un mainās dzīve it visās jomās. Tai skaitā slaidums un vingrs ķermenis.

Mīļie, un vēl – ir vērts būt kopā ar tiem, kas vienlaikus to dara. Jo kopībā ir spēks.

Naciet – tievēsim kopā, vingrosim kopā, meditēsim kopā, audzēsim mīlestību un gaismu kopā. Šobrīd bez tā visa vairs neiztikt.

Grupai TIEVĒŠANA ENERĢĒTIKA CĒLOŅI vari pieteikties ŠEIT

Savukārt šo svētdien 22.oktobrī ir iespēja pie mums uz Ragaciemu atbraukt uz bāzes kursu.

Kādēļ saku bāzes kurss, tādēļ, ka pirmajā tikšanās reizē mēs izstāstām visus pamatus. Matīss stāsta savu pieredzi, es uzdodu miljons jautājumu, pirms kaut ko praktizējam, mēs visu krustu šķērsu izrunājam, lai prāts ir ieguvis pilnu uzticēšanos.

Tiekamies 12.00 un līdz kādiem 14.00 tikai runājam.

Tad uztaisam mazu pauzi, pēc tam ejam aktivizācijas meditācijā.

Pēc tam vēl nedaudz izrunājam sajūtas, bet jau drīz dodamies uz elpošanas praksi.

Kopsummā tas aizņem līdz kāiem 18.00, bet beigu laiku precīzu nonosaku, jo katrs vēl grib parunāt vai dalīties vai uzdot jautājumus un tas viss ir iespējams.

Noslēgumā vēl taisām enerģijas vadīšanu cauri ķermenim.

Katru dalībnieku pēc šī bāzes kursa pievienojam kopējai whatsapp grupai, savukārt tajā tad tiek izsludināti padziļinātie kursi un prakses, kur tiekamies jau visi tie, kas sākumu izgājuši.

Pieteikšanās šo svētdienai

Dalībasmaksa būs 120eur.

Pieteikties varat, sūtot sms man uz telefonu 22049000 vai rakstot uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com

Atbildēt