Grozs

APZIŅAS KVANTU LĒCIENS

Ko nozīmē KVANTU LĒCIENS APZIŅĀ?

Ko nozīmē KVANTU LĒCIENS APZIŅĀ?

Tas ir sākt lietot citus paņēmienus savu mērķu sasniegšanai, savas dzīves sakārtošanai – citiem vārdiem – dzīvošanai.

Un tie citi paņēmieni ir:

– Būt savā vietā un mierā

Sakārtot savu enerģiju

– Būt tīrākā vibrācijā

– Iepriekš pameditēt

– Būt saskaņā ar savu iekšējo būtību un Augstāko Es…

.

Daļa no tām frāzēm mums ir pazīstamas, daļa jau nodeldētas, daļu jau esam aizmirsuši, ko tas vispār nozīmē.

.

Mums tikko bija tik interesanta situācija Ērģemes bibliotēkā. Bija klātienes tikšanās un runājām par sievišķību un vīrišķību un gribējām noformulēt, kas tas vispār ir. Bija gan vīrieši, gan sievietes un secinājām, ka tiecamies – sievietes būt sievišķīgas un vīrieši būt vīrišķīgi, tikai…nevaram pateikt, kas tas ir.

Un šādi bieži vien ir ar frāzēm, kuras lietojam.

Piemēram “būt saskaņā ar savu iekšējo būtību”.

“Būt saskaņā ar savu Augstāko Es”

“Būt tīrākā vibrācijā””

“Sakārtot savu enerģiju”

Un tad, kad mēģinām par to konkrēti runāt, tad nav atbilžu, ko “cilvēku valodā” tas vispār nozīmē. Ko nozīmē, ja neizmanto iemācītas frāzes, bet tiešām gribi praktiski izdarīt pārmaiņas savā dzīvē un sākt dzīvot, domāt gaišāk un lielākā mīlesībā.

.

Tādēļ – mēs divi praktiķi ar ļoti labāk izglībām vadīsim 60 dienu FB kursu, lai ieviestu tai visā skaidrību, un pats svarīgākais – lai nonāktu pie konkrētiem rezultātiem.

Man ir 11 gadus augstākā pedagoģiskā izglītība (maģistratūra, dokorantūra), 15 gadus Pavasara studija vadīšanas pieredze un grāmatu u.c. metodisku materiālu sagatavošanas pieredze, plus neskaitāmu (tūkstošos mērāmu) novadītu nodarbību un desmitiem tūkstošu lasītāju un nodarbību dalībnieku tikšanās pieredze.

Matīsam ir augstākā izglītība, dzīves un biznesa pieredze ASV, un otra augstākā izglītība Sporta Akadēmijā Rīgā, plus pašam sportista pieredze līdz pat olimpiādei un olimpiešu sagatavošana, plus savu četru bērnu un citu bērnu un jauniešu trenēšanas praktiskā pieredze.

Šis ir ļoti svarīgi, ka viņš pārzina ne tikai teoriju, bet ķermeni un var dot ķermeniskās prakses.

Un vēl Matīss ir piedzīvojis elpošanas prakses laikā apziņas ceļojumu bez prāta robežām un prot to vadīt mums (klātienē), ko nu jau vairākkārt esam piedzīvojuši arī mēs, kas piedalāmies klātienes pasākumos Ragaciemā. Tuvākais pasākums būs 12.novembrī.

.

Onlinā no 1.novembra līdz pat gada beigām mēs ar Matīsu vadīsim FB grupu APZIŅAS KVANTU LĒCIENS, kurā runāsim (un darīsim) par metodēm, kuras ir vērts ieviest kā ikdienas higiēnu savā dzīvē un jūs būsiet pārsteigti kā dzīve mainīsies.

Pieteikšanās:

60dienas=60eur. 1eur dienā, lai patiešām katrs to varētu atļauties.

Pieteikšanās ŠEIT

vai ar anketiņu ŠEIT

Atbildēt