Grozs

APZIŅAS KVANTU LĒCIENS

Es stāvu uz sliekšņa, lai atkal ko tādu sāktu

Vai Tev ir bijis tā, ka nav nekāda pamatojuma domāt, ka vari to izdarīt un arī nezini kā darīt, bet iedvesma, ticība un pārliecība ir tik milzīga, ka ķeries un dari. Un izdari. Un viss izdodas.

.

Manā dzīvē šādu stāstu ir daudz.

Es nezināju kā tikt augstskolā un kā to pabeigt. Bet..tiku, pabeidzu, un vēl izstudēju maģistratūrā un doktorantūrā.

.

Es nezināju, kā tukšā vietā uztaisīt Pavasara studiju. Bet nu jau rit 15tais gads, kopš tā ir un aug arvien lielāka un jaudīgāka.

.

Es nezināju kā uzrakstīt un izdot grāmatas. Es pat nezināju, ka to spēšu. Vēl vairāk – es nezināju vai kāds to lasīs – bet katra no manām grāmatām ir bijusi pārdotāko grāmatu TOPā grāmatnīcu reitingos un tās pērk vēl un vēl. Paldies jums par to.

.

Es nezināju kā uzcelt māju. Mums nebija priekš tam naudas. Pat pirmajai iemaksai par zemes gabaliņu ne. Bet nu jau pieci gadi te dzīvojam.

.

Es nezināju kā palikt stāvoklī un piedzemdēt bērnu. Ar šo gāja visilgāk un spēka un ticību vajadzēja visvairāk – un te nu mūsu futbolists aug, spēlē klavieres un skolā mācās pēc gadu vecāku bērnu programmām.

.

….

.

Vai Tev ir šādi stāsti?

Vai vari paskatīties uz savu dzīvi un teikt, ka zini, kā avr piepildīt to, kam iepriekš nav neviena priekšnoteikuma, lai izdotos.

.

.

Es stāvu uz sliekšņa, lai atkal ko tādu sāktu.

Kņud pakrūte un taureņi vēderā griežas….

Kam saku, ko domājam darīt, labākā gadījumā dzirdu “lai veicas!”.

Mēs gribam blakus zemē uztaisīt jaunu ēku, kurā būtu gan nodarbību zāle, lai katru reizi jums nav jābrauc pie mums uz viesistabu. Un blakus telpā būtu šīs EES iekārtas, ko Matīss jau pasūta no Amerikas.

Saplūst trīs sapņi vienā – Toms gribēja viesu māju, es atsevišķu ēku studijai, Matīss atvest uz Latviju jaunās EES tehnoloģijas.

Piedevām – gribējām taisīt dzīvniekiem Lolotavu, un arī tas iekļaujas, jo ģimenes mīluļiem šie gaismas viļņi palīdz tieši tāpat kā cilvēkiem.

Toms par šo domā jau…pāris gadus. Matīss par EES jau gadu. Vajadzēja mums visiem satikties, lai rastos spēks, ticība un enerģija jaunam sākumam.

Jā, un man vajadzēja aizbraukt uz Helsinkiem, lai “uz savas ādas” pābaudītu, ko tas nozīmē, un ka patiešām tas dod tik milzīgas pārmaiņas ķermeņa atjaunotnei, domu skaidrībai un jaunai enerģijai.

Jā, un uz Helsinkiem braukšu vēl. Pat varbūt palikšu šajās iekārtās pa nakti. Tas arī ir piedāvāts un iespējams.

Un vai zini vēl – parasti, lai ko tādu uzsāktu pat domāt, es gaidu Jaunu mēnesi vai augošu laiku, bet šai reizē jūtu, ka tam visam pat nav tiešas nozīmes. Nevaru nedarīt.

(man tā bija, kad precējos ar Tomu. Es nevarēju neprecēties. Ar grāmatām tāpat un studiju tapat.).

Kādā reizē palūgšu Matīsam izstāstīt vairāk tieši par to, kas tajās tehnoloģijās notiek. Līdz tam varat paskatīties youtubā intervijas, ko vada Džeisons Šurka.

un https://www.youtube.com/watch?v=2bcYsBM1gnM&t=446s

Toms, Matīss un citi, kas bijām – varam iekomentēt savas sajūtas pēc Helsinkiem un EES.

Atbildēt