Grozs

EES enerģijas atjaunošanas sistēmas

EES-enerģijas atjaunošanas sistēmas

Ko tādu esmu piedzīvojusi toreiz, kad gulbjus glābām, kad no visām pusēm nāca sms un telefona zvani – “kā varam jums palīdzēt” un “kā varam atbalstīt”.

Arī tagad, kad ar iedvesmu un entuziasmu ķeramies klāt jaunā centra celtniecībai, slēdzam līgumus ar Ameriku par EES sistēmu iegādi, un esam gatavi visu izveidot tā, lai arī Latvijā ir pieejamas Enerģijas atjaunošanas sistēmas.

Protams, centrā kā ēkā būs arī vieta Pavasara studijai un semināriem, retrītiem, klātienes nodarbībām ķermeņa un gara atjaunošanai. Būtībā tā būs virs 200m2 vienstāvu ēka, kur vienā pusē būs liela zāle nodarbībām, otrā pusē 70m2 telpa šīm EES, lai tur varam ielikt gan izlaižamus krēslus, gan gultas (nakts seansiem), gan pēc vajadzības to visu salikt gar malām un vadīt vidū meditāciju apļus vai yogu uz paklājiem. .

Kas ir EES? (Enerģy Enhancement System) – burtiskā tulkojumā: enerģijas uzlabošanas sistēma. Var teikt arī atjaunošanas vai attīrīšanas, jo tieši to visu tas nozīmē. .

Jau iepriekš biju nošērojusi linku ar youtube interviju angļu valodā, kurā varat redzēt šīs idejas autori, kā arī turpat stāsta, ka šīs sistēmas iepriekš ir bijušas pieejamas pasaules elitei, tagad atslepenotas, un šobrīd tiek organizēti un vērti vaļā centri visā pasaulē.

Lai mēs varētu atvērt šobrīd šādu centru Latvijā, Matīss pirms gada ir aizpildījis pieteikumu, izturējis n-tās intervijas un personības pārbaudes, lai noslēgtu līgumu ar ražotājiem. Šis nav vienas dienas lēmums un tas nav viena mēneša darbs, lai to saorganizētu. Vajadzēja virkni ar apstākļu sakritībām un mūsu brīvas gribas lēmumiem, lai mūsu idejas un sapņi satiktos un mēs varētu nākamgad atvērt centru Ragaciemā, kas būs pirmais Baltijā. Līdz šim tuvākais no mums ir Helsinkos, kur nu jau braucam vairākas grupas, lai to pieredzētu un dziedinātos.

Pēc pirmās reizes es jutu kā man atjaunojas ķermenis un enerģija.
Līdzsvarojas asinsspiediens (man bieži bija asinsspiediens zem simta un nebija spēka) un termoregulācija (man iepriekš ļoti sala).
Pagaidām man nav pārgājusi migrēna, bet tas ir iemesls, kādēļ nākamnedēļ brauksim kopā ar mammu uz visu nakti būt gaismas viļņos.
Mammai arī būtu jālīdzsvaro asinsspiediens un miegs. Vārdu sakot – šīs iekārtas palīdz ķermenim atjaunoties un pašam tik galā ar dažādiem “bojājumiem”, kas gadu gaitā mums ķermenī izveidojies.

Kāds princips šiem gaismas viļņiem? (nu…to izstāstīt ir gandrīz tas pats kā paskaidrot kā izstrādāts iPhone vai kā darbojas elektrība) EES sistēmas pamatā ir skalārā enerģija, kam ir tik smalka frekvence, kas tiek cauri cietiem priekšmetiem tai skaitā cilvēka ķermenim, kauliem. Jau zinām, ka viss ir enerģija. Arī mēs. Tikai dažkārt mēs “pieķellējamies” vai dažādās vietās izveidojas kādi enerģijas sabiezējumi.

Šī EES frekvence līdzsvaro un attīra mūsu enerģiju, sašķeļot energoblokus vai “biezāko” enerģiju. Kad iznāc no šīs procedūras, ir sajūta, ka vari skriet vai lidot. Ir ļoti viegla sajūta ne tikai ķermeniski, bet arī skaidru domu un garastāvokļa ziņā.

Mīļie, ielikšu jums komentāros vēl linkus no youtuba, lai varat paši papētīt un paklausīties vairāk.

Es savas šaubas izkausēju tai mirklī, kad aizbraucu un iepazinots ar EESistēmu radīto efektu savā ķermenī. Bijām 13 cilvēki, tagad uz nakti brauksim četri (jo tur vienkārši nav vairāk gultu), un janvārī jau esam nopirkuši biļetes atkal 14cilvēki. . Jau sazinājāmies ar māsu, ka viņiem Norvēģijā ir divi tādi centri, un ar vīra māsu, ka Kopenhāgenā ir tāds centrs. Un ir arī Zviedrijā. Skandināvija mums iet pa priekšu. Pagaidām Baltijā nav, Polijā, Baltkrievijā vai citās tuvākās valstīs nav. Mums būs. Nākamgad. Matīss ir bijis šādās iekārtās Miami Floridā. .

Nu un tagad par to, kā varat iesaistīties centra tapšanā un iekārtu palaišanā Latvijā.
– Viena iespēja ir iegādāties abonomentu avansā, kas būtu līdzīgi kā nopirkt biļetes uz koncertu, uz kuru dosies nākamgad. Visā pasaulē EES pakalpojuma stundas cena ir 60eur (vai 60dolāri). Iesaka vienā reizē baudīt vismaz divas stundas, lai efekts būtu pilnīgāks. Mēs Helsinkos gājām uz četrām stundām. Tādēļ, mīļie, piedāvājam jums jau tagad iegādāties abonementu, ko varēsiet izmantot sākot no nākamā gada augusta vai septembra. Jo vairāki būsiet gatavi nopirkt procedūru vai vairākas, jo ātrāk mēs nomaksāsim iekārtu iegādes avansu, lai var uzsākt ražošanu.

Ražošana aizņem 6-7 mēneši. Abonementa avansa summu nosakiet paši, anketā ierakstot, cik gribat iemaksāt. (sākot no 60eur un maksimālā summa ir bez ierobežojuma, jo izņemt pakalpojumu varēs gan maksātājs, gan ģimenes locekļi vai draugi un paziņas).

Visiem, kas būs iegādājušies abonementus iepriekš, būs īpaši draudzīgi nosacījumi mūsu centra apmeklējumiem. (dāvanas, atlaides, “nāc kopā ar draugu” vai citi). Šeit ir anketiņa, lai saņemtu avansa rēķinu.

Paralēli paši celsim ēku, kur to visu uzstādīt. Tādēļ būs prieks, ja aktīvi piedalīsieties mūsu vadītos pasākumos, jo arī tā visa nauda aiziet jaunā centra celtniecībai. Jau tagad saņemu vēstules no labiem cilvēkiem, kas būtu gatavi atbalstīt gan ar savu palīdzību, gan materiāliem un nemateriāliem līdzekļiem. Mīļie, ziniet, ka esam priecīgi par visa veida atbalstu. Protams, ja kāds ir gatavs reāli iesaistīties – būsim laimīgi.

Dodiet ziņu man uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com vai telefona sms 22049000

Anketiņa, lai saņemtu izrakstītu rēķinu ir ŠEIT

Atbildēt