Grozs

KANĀLS

Tas notiks ar katru

Mīļie, pāreja būs. Vai to gribēsim vai negribēsim, tad ir sācies un notiks ar katru no mums vai ātrāk vai vēlāk. Ar mums notiek ātrāk, lai gan … ir ļoti daudzi, kas šo transformāciju uzsākuši vai izgājuši daudz ātrāk.

.

Ko nozīmē transformācija?

Kad rodas jauna izpratne, jaunas sajūtas, jauna enerģija, jaunas atziņas, spēja uztver jaunu informāciju.

Nu gribas tekt, ka paplašinās apziņa un kāpjam pa vairākiem līmeņiem uz augšu savā garīgā attīstībā vai ietilpībā.

Izveidojas daudz labāks saslēgums ar Debesīm.

Tas nav gluži viegls ceļš, lai gan ir ārkārtīgi interesanti. Bet vēl grūtāk ir/būs tiem, kas nekā nav tam gatavojušies un ar viņiem šis “satricinājums” pēkšņi notiek un viss. Tad ir daudz lielāks šoks, satraukums. Nu dažkārt notiek arī medicīniska iejaukšanās.

Lielāko tiesu visgrūtāk ir tiem, kas nav interesējušies par notiekošo un nav paklausījušies citu pieredzes. Dēļ neziņas uznāk panika un neticība, ka šis ir dabisks process.

.

Tas arī ir iemesls, kādēļ mēs dalāmies.

Tiesa tai transformācijas brīdī Debesis ļoti uzstājīgi mudina dalīties. Pat tiem cilvēkiem, kas iepriekš nav bijuši publiski. Matīsam trīs gadus bija šīs sajūta, ka jādalās. Bet ja neesi lektors, ja tev nav uzstrādāta auditorija, tad…kā tieši to izdarīt.

Tomam bija tāpat. Jau pirmajā Kanāla informatīvajā plūsmā – ka ir ar šo info un savu pieredzi jādalās.

Nu un man jau pats par sevi, jo man dalīšanās un būšana uz skatuves ir mana ikdiena.

.

Un pat mani šis ir izšūpojis.

Kad dvīņi dzima un gāju cauri grūtai pieredzei, kad Kaspars dzima un gadu dzīvoju bezmiegā, man nebija nekā grūta satura un nodarbību vadīšanas ziņā. Pēc Kaspara piedzimšanas tai gadā uzrakstīju un izdevu trīs grāmatas un novadīju varākus simtdienniekus.

Bet tagad tā transformācija ir tik milzīga, ka nevaru noturēt līdzsvaru. Starp citu, Toms savā grupā stāstīs, ka viens no svarīgiem procesiem mūsos šai laikā ir vestibilārā aparāta līdzsvarošana, kas man līdz galam vēl nav notikusi. Tādēļ bieži saslimstu, izjūtu drudzi un dažkārt esmu bez spēka. Bet….pēc brīža tas pāriet un viss atkal labi.

Ja es nezinātu, kas ar mani notiek, jau būtu ārstu uzraudzībā vai slimnīcā.

.

Tādēļ ir tik svarīgi, ka dalāmies.

Mums ir viena ļoti jaudīga grupa ļaužu, kurus saucam par Gaismas ģimeni. Visi esam izgājuši aktivāciju klātienē pie Matīsa mūsmāju nodarbībās. Liela daļa no mums elpošanas praksēs un meditācijās izdarījuši milzu darbu gan savā personīgā izaugsmē, gan Zemes evolūcijas labad.

Laiku pa laikam rīkojam klātienes tikšanos, kurā uzņemam jaunus dalībniekus savā saimē.

Paši to esam nosaukuši par Bāzes kursu, kurā izstāstām pamatus par Zemes evolūciju un Matīsa pieredzi. Nu jau klāt nāks Toma pieredze. Un tad ejam aktivācijas meditācijā, tad elpošanas praksēs un enerģijas sūtīšanā caur ķermeni.

.

Šo svētdien 10.decembrī būs iespēja pie mums uz šādu dienu atbraukt.

Satiekamies plkst 12.00

Tad uz visu dienu esam pie mums. Noslēgums varētu būt ap 19.00 (bet nekad konkrētu laiku nesaku, jo grupas ir dažādas un mēs nevienu nesteidzinām).

Kad cilvēks izgājis šo, tad es viņu pievienoju mūsu kopējai grupai, kur tālāk jau visi pasākumi tiek izziņoti mūsu tai vidē.

10.decembra visas dienas pasākumā dalībasmaksa būs 120eur.

Pieteikties varat, sūtot sms man uz telefonu 22049000 vai rakstot uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com

Atbildēt