Grozs

Meditācijas

Sievišķības un vīrišķības meditācija

Solīju jums izstāstīt par sievišķību un vīrišķību.

Nesen Toma Kanālam jautāju, cik tas vairs tagadējos laikos svarīgi. Ar domu – ka nav svarīgi. Un saņēmu pilnīgi pretēju atbildi, ka tas ir ĻOTI svarīgi.

.

Un nu jau savam kanālam jautāju – kā tur ir.

Atšķirībā no Toma, es nevaru pievērt acis un pajautāt. Man nekas tur nerādās un neatskan. Manā gadījumā es uzdodu jautājumu un pēc tam saņemu pilnu izpratni par to, kā ir. Tā ir bijis gadiem. Tā rakstu grāmatas, tā taisu programmas semināriem. Kamēr sāku rakstīt vai šķetināt domu, es vienkārši zinu.

Toms saka, ka tas viss man ir no Kanāla, tikai neesmu to tā noformulējusi un nosaukusi.

Man laikam nebija tik mirklīgi tā pāreja kā viņam. Ja nu…, kad rakstīju “Mammīt, kāpēc tā?”. Tad tiešām skanēja galvā un es tikai pierakstīju.

.

Tad nu tagad stāstu, kā tur ir ar to sievišķību un vīrišķību.

.

Kamēr dzīvojam pasaulīgu dzīvi – tādu, kā līdz šim (saucamo 3D), tikmēr mega svarīgi ir vīrietim kļūt vīrišķīgam, sievietei sievišķīgai.

Sieviete ir kā degviela, vīrietis raķete.

Un ja šo cilvēks nav apguvis, tādāk var nelasīt.

.

Bet tālāk tai pārejā uz 5D ir pilnīgi otrādi. Sieviete un vīrietis mainās vietām ar enerģijām. Vīrietim pēkšņi ir jāiemācās augstākā sievišķība – meditēt, būt plūsmā, būt mierā ar visu, kas notiek.

Izcils piemērs mums ir Matīss.

Viņš bija sportists līdz olimpiādei, viņš bija biznesā 20 gadus, vienīgais apgādnieks 4 bērnu ģimenē, ceļojumi, Amērika….visu, ko vien gribēja, sasniedza visaugstākā līmenī.

Un tad…pārgāja uz 5D dzīvi, kur lielāko daļu meditē, vēro, iet Visuma ceļojumos, ir pilnīgā mierā un klusumā.

Tieši tādēļ, ka viņam ir dziļumā tā mega vīrišķība, tagad viņa dzīvē var izpausties šī augstākā sievišķā enerģija, kas ir nepieciešama garīgai izaugsmei.

.

Kādēļ ļoti daudz vīrieši šai laikā un pārejā lūzt? Tādēļ, ka nespēj pārslēgties uz šo plūsmu, ļaušanos un mieru. Viņi grib darīt, cīnīties un “būt pirmie no miljona” pretim saviem mērķiem.

Kāpjot arvien augstāk pa gaismas frekvenču kāpnēm, pie viena konkrēta pakāpiena šo vairs nevar. Jāpāriet uz ārēju un iekšēju mieru un plūsmu.

.

Sievietēm otrādi – tad, kad viņas ir iemācījušās būt sievišķīgas, baudīt to, ka ir otrā plānā (kā zeme sēklai, kā degviela raķetei), tad tagad viņa ir uzkrājusi tik daudz spēka, lai nāktu priekšplānā.

Ja nebūs tā pirmā fāze, tad līdz otrai netiek, jo…spēki beigušies un netiek pa gaismas kāpnēm uz augšu.

Ja ir izdegšana, pārgurums, stress, tad nevar attīrīt to savas enerģijas frekvenci.

.

Lai vieglāk šo saprast – uzzīmē astotnieku un savienojuma vietā novelc horizontālu svītru – kā horizontu. Tā daļa, kas ir zeme (zem horizonta) tas ir tas 3D, kur sievišķība mūsu pierastajā izpratnē ir ļoti nozīmīga un bez šī netiekam pāri horizontam.

Nu un ja spēj “palūgt un pateikties”, “pieņemt palīdzību”, “priecāties par cita sasniegumiem”, “iedvesmot un jūsmot” un nebūt neprasās otru nostumt no dzīves skatuves, lai pati būtu priekšā – ja to spēj, tad tiec uz augšējo astotnieka daļu un tur dzīve Tevi izvirzīs priekšplānā.

Mīļie, sestdien 20.00 būs Sievišķības un vīrišķības meditācija.

Droši pievienojieties, visas iepriekš vadītās meditācijas ir jau ierakstā.

No 8meditācijām sešas vada un vadīs Matīss, divas es.

Par sievišķību es.

Pieteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Bildītē

Mēs ar Tomu

Atbildēt