Grozs

Tiešraides

Jaunais gads uz viļņa

Vai gribi, lai izstāstu kā es veidoju savu dārgumu karti?

Man tas ir kā īpašs rituāls vai ceļojums, kurā ļauju sev izsapņot, ko tuvākā laikā vēlos piedzīvot.

.

Šo visu procesu var salīdzināt kā veidojam jaunu ideju vai mājas celtniecību. Ka no sākuma izsapņojam kur un kāda tā varētu būt, pēc tam zīmējam skici, tad pasūtām projektu un pēc tam – saskaņā ar šo projektu notiks celtniecība.

Dārgumu karte ir kā skice. Kā projekts.

Tu kaut kā pirms reāli radi savus dzīves notikumus, iepriekš visu pārdomā un gara acīm redzi, uzliec uz lapas reālo bildi un pēc tam Tava zemapziņa to materializēs dzīvē.

.

Man pašai parasti piepildās viss. Un savukārt nepiepildās tas, ko esmu aizmirsusi iekļaut dārgumu kartē vai neesmu par to tad domājusi.

Piemēram, man ļoti gribējās dārgu mašīnu. Nu tā vajadzēja poršu, ka runāju par to katru dienu. Un nezināmu iemeslu dēļ es līdz tam netiku.

Toms vienu dienu saka – bet paskaties – tavā dārgumu kartē vispār nav mašīnas.

Un tiešām. Man acīmredzot tik “primitīva lieta” kā dārga mašīna nelikās tā vērta, lai ielieku to savā vēlmju kolāžā. Man kaut kā likās, ka tas taču notiks pats par sevi, ko tur ar materiālām vērtībām “niekoties”.

Un nav.

Nu jau mans porša periods ir beidzies bez porša. Un varbūt pat labi.

(tas gan nenozīmē, ka šobrīd nekāroju bentliju 😃 ) Bet nu…tas pilnīgi noteikti nav man primāri svarīgi.

.

Daudz svarigāk man ir jaunie aicinājumi – dziedāt, pilnveidot balsi, strādāt ar vokālo pedagogu kā terapiju, praktizēt tantru, turpināt meditācijas un elpošanas prakses un augt savā izpratnē un tīrībā.

Un nu ir arī jauns uzstādījums ceļojumiem.

Čarlijs stāstīja kā viņi ar sievu Elīnu brauc pie viedajiem Skolotājiem, vai uz svētām un sakrālām vietām, vai pie šamaņiem, vai uz retrītiem. Un kamēr viņš to runāja, es jutu, ka jā – šo es gribu. Nevies vienkārši ceļot, bet ceļot ar sakrālo mērķi un virzienu.

Un nevis kā tūrists, bet ar reāli zinošiem cilvēkiem, kas saprot un jūt.

.

Mīļie, 2.janvārī taisīsim vienu garo tiešraidi, kurā gan meditēsim, gan stāstīšu kādēļ kādam vēlmju kartes strādā, kādēļ citam ne. Dalīšos ar to, kā man tas viss notiek un strādā.

Jau tagad vācu attēlus un zinu, ko noteikti tur ielikšu.

Jaunais centrs būs, ceļojumi būs, garīgās prakses būs, dziedāšana un tantra būs, daudz gaišu cilvēku ap mani būs, “Ūbelītes” kā tikšanās vieta būs… Un mīļie ap mani. Un visi laimīgi.

.

2.janvāri izvēlējos, lai uzreiz gada sākumā tiekam uz viļņa. Lai uzreiz gadu sākam ar dziļām skaistām praksēm, un arī dārgumu kartes veidošana var kļūt par tieši tādu.

Darīsim kopā.

Aicinu.

Lai izveidotu dārgumu karti, iepriekš sagatavo:

  1. Lielu A2 vai A3 izmēra lapu. (es ņemu A1, bet varbūt, ka jums tik lielu nevajag).
  2. Izvēlies lapas krāsu. Es parasti ņemu koši dzeltenu – atbilstoši saules pinuma krāsai, jo man līdz šim visi mērķi bija ar Ego saistīti un ar Ego piepildāmi.
  3. Izvēlies kaudzi žurnālu vai izprintē attēlus no interneta. Ja vēlies to vari sagatavot jau iepriekš. Skaties, lai bildes ir no visām dzīves jomām. (piemēram, man pēdējās divās kartēs nav mašīnas, un lai cik nebūtu jocīgi, arī dzīvē man nav sanācis iegādāties sev atsevišķu mašīnu. Kā toreiz nozaga balto Toyota Camry, tā braucam ģimenē ar vienu).
  4. Šķēres, līmi, flomasteri.
  5. Savu bildi, kuru līmēsim pašā vidū. Vajadzētu tādu, kur skaties objektīvā un sēdi taisni, lai nekam neesi pagriezusi muguru. Vēl ir svarīgi, lai Tev pašai šī bilde ļoti patīk.

Nu un pārējo mēs izdarīsim nodarbībā.

Pieteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu:

https://ej.uz/nxdh

Atbildēt