Grozs

KANĀLS

Toma K A N Ā L S jau 2.janvārī

Jau atkal ļaušu jums ielūkoties jautājumos, kurus runājam Toma grupā KANĀLS:

Labvakar! Kad ir īstā Kristus dzimšanas diena decembrī vai janvāra sākumā? Kalendāra reformu taču izdomāja cilvēki ? Par šo esmu daudz domājusi, kurš datums ir īstais.

.

Sveiciens jūsmājās.

Tā sajūta… ka vienkārši pa visu Pasauli palaisti tādi Patiesības un Gaišas enerģijas Vēstnieki, kuru kļūst aizvien vairāk, līdz ar to – aizvien pamanāmāki, jaudīgāki.. Kā kad sadodas rokās aplī – rodas lielāks spēks un pārliecība, reizē miers un – gluži vienkārši tam “citam” nav, kur sprukt.

Jautājums Tomam –

Ko dzird/redz par vēstījumu mūsu Lielvārdes jostā? Vai vispār ko dzird/redz un – ko tieši?

.

Kādēļ Latvijā ir tik īpaši daudz garīgi domājošu cilvēku?.

.

Ko priekš mums kā cilvēkiem nozīmē tas, ka nākam no Sīriusa?

Vai mums ir kāda cita misija šeit nekā plejādiešiem vai no citām planētām cilvēku dvēselēm.

.

Vēlos pajautāt par uzturu. Saprotu, kā mājas gatavojot ēdienu ģimenei no pašas audzētā katra sieviete ieliek tajā daļiņu savas pozitīvās mīlestības enerģijas, ko ēdot saņem mīļie cilvēki. Bet kādu enerģiju mēs saņemam no veikalā iegādātiem produktiem, kur pilnīgi visi ražošanā un piegādē iesaistītie cilvēki nav gaiši, mīlestības piepildīti. Kāds varbūt ir dusmīgs, kāds gaužas, cik dzīve grūta, kāds lamājas vai sapilda sevi ar masu mēdiju veicinātu baiļu, agresijas enerģiju. Vai pārtikas produkti no šiem cilvēkiem neuzsūc šo negatīvo enerģiju? Ko darīt, lai iegādājoties produktus veikalā, mazinātu šīs negatīvās enerģijas ietekmi? Paldies par gaidāmo atbildi.

.

Vai tiekoties Tu varētu palīdzēt noskaidrot kāda frekvence ir cilvēkam?

.

Kāpēc tika radīta mūsu planēta? Vai visa dzīvā radība ir veidojusies evolūcijas rezultātā?

.

Vai nākotnē pastāvēs reliģijas (piem.,kristietība, islams)?

.

Labdien, kā ir ar atkarīgiem cilvēkiem, vai tas ir viņu dvēseles izvēlēts ceļš, uzdevums , kas jāatstrādā vai vienkārši cilvēka nolaidība?

.

Ir tā, ka es uz katru no šiem jautājumiem varētu atbildēt no sevis, bet tieši tādēļ ir tik vērtīgi, ka Toms atbildes dod no KANĀLA, kas dažkārt var pilnīgi nesakrist ar mūsu prāta izdomātām atbildēm.

Starp citu, kad runājam trijatā – Matīss, Toms un es – ļoti bieži Toms saka “nē, tā nav” vai arī “tūlīt pateikšu, kā ir”. Un tiešām tās atbildes ir kaut kā no citas puses vai ar kādu plašāku redzējumu vai skaidrojumu.

.

Mīļie, jūs varat pievienoties mūsu grupai. Un interesantākais ir tas, ka tagad piesakoties, jūs tiekat klāt arī visiem iepriekšējiem ierakstiem, kurā Toms stāsta par savu transformāciju un arī to, kādēļ tieši tagad ar viņu tā notika.

Janvārī tiekamies otrdienās un ceturtdienās plkst.19.00

Piesakies ŠEIT

vai ar ANKETIŅU

Bildītē

Redzams, cik ļoti autentiski un godīgi Toms to dara. Bez tēlošanas un samākslotības. Tas mani šai procesā apbur visvairāk.

Atbildēt