Grozs

Ineses raksti

Personīgais līmenis 3.daļa

Es varu šo rakstīt sev, bet varu uzrakstīt arī jums.

Skatīšos pēc sirsniņām un laikiem, vai jums šo visu vajag un vai noder….

.

Kādēļ gan šobrīd veltu uzmanību attiecībām ar tēti?

Tādēļ, ka gribu ar savu nodarbošanos pāriet nākamā pakāpē. Un tā kā tas saistīts ar nodarbošanos un nevis attiecībām ģimenē, tad skatos to savu daļu, kas manī ir no tēta.

.

Cilvēkam ir divas daļas – puse no mammas, puse no tēta.

Mammas daļa atbild par attiecībām, tēta par izpausmi sabiedrībā.

Ja Tev kaut kas neiet vai kaut ko gribi savādāk attiecībās, paralēli tam, ka kop pašas attiecības, sakārto attiecības ar mammu.

Ja gribi savu nākamo pakāpienu biznesā, nodarbošanās jomā, naudas plūsmā – tad skaties to savu pusi, kas nāk no tēta.

.

Tai brīdī, kad saki, ka nevari pieņemt savu mammu, tad diemžēl noraidi to savu daļu, kas nāk no mammas.

Attiecīgi, ar tēti tāpat -tad noraidi savu otru pusi spēka un eneģijas.

.

Kā zināsi, ka esi trāpījusi/is ar īsto jautājumu un atbildi, ko izsrādā ar vienu no vecākiem vai ar jebkuru citu jomu.

Tev jābūt sajūtām ķermenī.

Asaras, smiekli, žāvāšanās, drebuļi, kaut kādas konkrētas sajūtas, kas apstiprina to, ko dari.

.

Es sāku ar tēta fantatisku īpašību – LABESTĪBU.

Un man uzreiz bija tā jāraud.

Tas ir apstiprinājums, ka trāpu mērķī.

Es savu labestību esmu ļoti kušinājusi un slēpusi, jo man tā ir asociējusies ar vājumu un ievainojamību. (tas protams apstiprinājās, strādājot dažādās sistēmās un struktūrās). Man likās, ka man nodarīs pāri, ja būšu pārāk labestīga (tā arī bija). Ka ir jātur distance, ka ir jāvar pateikt stingrāku vārdu metāliskā tonī.

Manam tētim labestības bija pārpārēm. Viņš varēja šķērītē pārlēkt pār sētu, lai kaimiņam palīdzētu izstumt mašīnu. Viņš varēja salasīt pilnu maisu ar zaptesburkām un salaveča tērpā apstaigāt zināmās tuvākās mājas, lai bērniem pie eglītes būtu prieks. (mūsdienās bērni par to varbūt vairs nepriekcātos, bet manā bērnībā šis viss bija kā brīnums).

Viņam bija svarīgi, lai cilvēki jūtas labi.

.

Nākamā īpašība – viņš varēja IEKUSTINĀT JEBKURU PUBLIKU. Lieliski dziedāja. Varēja un gribēja saorganizēt, lai cilvēki dīki nesēž un lai viesības nav tikai ēšana un runāšana.

Viņam bija apbrīnojami daudz enerģijas, ko viņš nesavtīgi varēja atdot cilvēkiem, kuri lielākā daļa ballē spēja atraisīties tikai uz pēdējo deju.

Vēl – manam tētim nevajadzēja iedzert, lai būtu labā garastāvoklī un radītu svētkus. To laiku lielākai daļai cilvēku tomēr tā iekustēšanās bija ilgāka.

.

Cita īpašība – viņš spēja UZŅEMTIES ATBILDĪBU un atrisināt situāciju tā vai savādāk. Man ilgus gadus bija pārliecība, ka viņš var nokārtot visu.

Ka mana problēma ir līdz tam brīdim, kamēr viņam pasaku, ka netieku galā.

Pilnīgs AIZVĒJŠ un DROŠĪBA.

.

Vēl man ir ļoti laba FINANŠU AIZMUGURES SAJŪTA no abiem vecākiem, bet es to vairāk asociēju ar tēti, jo manā augšanas laikā finanšu plūsma bija tēta rokās.

Man tiešām bija šī fantastiskā sajūta, ka man ir tikai jānoformulē vēlēšanās, un tētis to varēs samanedžēt.

Tas turpinājās arī tad, kad biju jau precējusies un ar iepriekšējo vīru pirkām mašīnu vai dzīvokli (kam nekad nepietika naudas un tētis (abi vecāki) nomaksāja trūkstošo). Man vispār vecāki ir devuši daudz naudas viekārši tāpat. Kaut kādi lielāki ienākumi un viņi dod bērniem.

.

Nākamā tēta īpašība ir NESAVTĪBA. Tētis sevi nežēloja un bija absolūts devējs. (jau atkal man ir jāraud, jo trāpīts desmitniekā).

Viņam nebija aprēķina. Viņš bija autentisks un īsts.

.

Nākamā – čaklums, ātrums, strauji lēmumi un nekādas čammāšanās.

Tas varēja būt gan par konkrētiem darbiem, kurus viņš darīja ārkārtīgi ātri, bet tikpat labi par lēmumiem – piem: braucam uz Čerņigovu pēc aprikozēm.

Un tai pat dienā visi sēžamies žigulī, segas līdzi un braucam.

.

Vēl – mana tēta brīnišķīga īpašība ir ģimeniskums, jo man kā bērnam vecāki ir devuši tik milzīgu drošību, ka es ne reižu pa viņu kopdzīves 40gadiem nevarēju iedomāties, ka viņi varētu izšķirties.

Ir žēl, ka tētis sevi izdedzināja tik ātri, bet nu jau uz to skatos caur galaktisko spektru un var gadīties, ka citā plānā viņam bija daudz lielāki uzdevumi, par kuriem mēs zinām dikti maz.

.

Mīļie, pagaidām vēl runājam tikai par pirmo PERSONĪGO līmeni.

Dodiet man ziņu, vai jums šis noder.

Atbildēt