Grozs

KANĀLS

Ir jautājumi, ir arī atbildes

Jau divus mēnešus Toma grupā “Kanāls” uzkrājam ierakstā tiešraides.

Varat lasīt, ko saka grupas dalībnieki. Arī jautājumi, ko janvāra noslēguma nodarbībā izrunāsim, atstāsim to ierakstā un pēc tam turpināsim februārī ar 9 tiešraidēm.

Grupas dalībnieki raksta:

.

Liels paldies Jums visiem trijiem! Es saņēmu ļoti izzinošas atbildes uz man svarīgiem jautājumiem. Iekšēji jūtos daudz mierīgāka. Un tai pat laikā gribās vēl tik daudz ko mācīties un uzzināt🥰

.

Paldies! Toma atbildes ļoti rezonē un apstiprina manas iekšējās sajūtas. Pārsteidzošs vai nepieņemams nešķiet nekas. Man visvērtīgākā bija Toma atbilde par bailēm. Nebiju uz to paskatījusies no tāda rakursa. Šo visu klausoties gūstu apstiprinājumu tam , ka piekļuve kanālam ir mūsos katrā. Tikai retajam no mums ir dota prasme to izmantot kā to dara Toms. Nu, vismaz pagaidām.😊 Vēlreiz paldies jums visiem! ♥️♥️♥️

.

Šis ir MILZUM KOLOSĀLS PROJEKTS, ko jūs esat uzsākuši un es esmu ļoti pateicīga par to! 🙏🥰

Visas tēmas, kas tiek apspriestas ir ļoti interesantas un svarīgas.

Man ir jautājumi ne gluži KANĀLAM, bet gan savādāki:

1. Iespējams, ka esmu palaidusi garām, bet gribētu zināt, kas tā par “lodi”, kas tika dzemdēta, Inesīt?

2. Kā Toms saprata, ka viņam ir atvēries šis “KANĀLS”? Un vai pirms šis notika viņš bija darījis kautko savādāku neka pirms tam, piemēram, pataigas 20km?

3. Vai jūs kā īpaši gatavojaties tiešraidēm, lai Toms ieietu “KANĀLĀ”, piemēram, lūgšanas, sportošana, pastaigas, karstas tējas vai ūdens dzeršana, meditācijas?

4. Kāpēc jūs pāstājāt lietot dzivnieku valsts izcelsmes produktus? Vai ir kāda ziņa no “KANĀLA”, ka tos lietot ir slikti?

Paldies, JUMS, ka esat!🥰

.

Es arī saku lielu paldies Tomam par atbildēm, guvu apstiprinājumu par ko šaubījos un arī ko jaunu uzzināju, un piekrītu Gintai, un vispār paldies jums visiem trijiem par visu. Man arī jautājums par dzīvnieku izcelsmes produktiem. Kāpēc nelietot nemaz, mēs taču esam visēdāji, mūsu gremošana tā iekārtota. Tad jau vilks ļaundaris ēd zvēriņus un putniņš arī ēd un dārzenis arī jūt. Katram savs uzdevums. Visur, kur cilvēks iejaucas dabas kārtībā, nekas labs nav gaidāms. Vai sunim un kaķim jāskatās kino un jāģērbjas un jāiet uz kafejnīcu? Cita lieta, kā tagad attiecas pret dzīvniekiem, kurus audzē gaļai, agrāk kopa un mīlēja. 🙏♥️🙋

.

Mīļie, varat mums pevienoties, lai janvāra beigās vēl noskatītos iekrātās tiešraides, otrdien noskatītos tiešraidi un visu februāri būtu kopā ar mums.

Toma grupā viņš tiešraides laikā iet Kanālā, es uzdodu jautājumus. Pēc tam mēs visi, kas esam tai reizē tiešraidē, kopā to pārrunājam.

Pieteikties vari ŠEIT

vai ar anketiņu ŠEIT

Atbildēt