Grozs

KLĀTIENES PASĀKUMI

“Ūbelītes” no sirds jūs gaida

Mēs dzīvojam ārkārtīgi īpašā vietā, kur starp jūru un ezeru ir apmēram 600-800m josla. Šeit ir gan tīrs gaiss, ko dod sālsūdens no vienas puses, gan ezera plašums no otras.

Plus – iemeditēta vide.

Toms, kad iet Kanālā, tad dažkārt redz, cik ļoti izgaismotas ir “Ūbelītes”. Tās spožums mirdz līdz Kosmosam.

Vairāku iemeslu dēļ. Tādēļ, ka šeit meditējam, tādēļ, ka esam daudzi, kas to dara. Un tādēļ, ka pēc tam uzturam tīru enerģiju. Te nenotiek pretējas darbības. Nav nākamā dienā kādi pikniki ar šašlikiem, aliņiem un dzērāj sarunām.

Vārdu sakot – cik uzmeditē un tiek uz gaismu, tik pēc tam nākamā reizē no tās pašas vietas turpina.

.

Atbraukšana uz šejieni ir kā enerģijas sasmelšanās ne tikai no cilvēkiem, bet arī no vietas. Un tieši tādēļ organizējam dažādus pasākumus tieši mājās.

Gada beigās būs Jaunais centrs, bet nu pagaidām mums ir iespēja jūs uzņemt mājās -tad to darām.

.

Tagad šīs un nākamās brīvdienas būs pasākumi.

Rīt pārgājiens un darbošanās virtuvē ar vēja kūku cepšanu. Rita saka, ka tas ir tik vienkārši, ka jāzina katrai saimniecei.

Svētdien Bāzes kurss ar aktivācijas meditāciju elpošanas praksēm, ko rīkojam vienu reizi mēnesī, lai Gaismas ģimene uzņemtu jaunu dalībniekus un mūsu gaismoto sirdis kļūst arvien vairāk un vairāk.

Nākam sestdien Tantras nodarbības, kas modina mūsu ķermeņus. Te nu jāsaka, ka jaunajā laikmetā ir ļoti svarīgi, cik enerģiju caurlaidīgi ir mūsu ķermeņi. Ja nav, tad “izdeg spuldzīte”. Es par sevi apzinos, ka man ir lielāka jauda, nekā ķermenis spēj tikt līdzi. Tādēļ daru.

Un nākamsvētdien ir Gaismas ģimenes lielā kopānākšana, kādu rīkojam katru mēnesi, lai uzturētu katrs sevī jaudu, gaismu, mīlestību un stabilitāti.

.

Tuvākais ir parīt.

Tas pārgājiens ir arī visneitrālākais. Tu vari it kā būt visā iekšā, bet tai pat laikā no malas. Klausīties, pavērot, saprast, sajust.

Mēs ejam un runājam. Uzdodam jautājumus, ierosinām tematus. Esam kopā visu dienu.

Šo pasākumu rīkojam dēļ neformālā formāta – dēļ brīvības, ka vari runāt par jebko. Par sievišķību, par attiecībām, par dzīvi, par kosmosu, par astroloģiju, par virtuvi, par kūkām.

Kādu tēmu uzsāksi – tāda būs.

Visos pārējos pasākumos ir konkrēts ietvars. Tur ļoti precīzi zinām, uz ko ierodamies un ko darīsim arī satura ziņā.

.

Vārdu sakot – “Ūbelītes” no sirds jūs gaida.

Ja vēlaties pieteikties uz kādu no pasākumiem, atrakstiet man uz inesepisjolkova@gmail.com vai ar sms uz tālruni 22049000

Atbildēt