Grozs

KANĀLS

K A N Ā L S martā

Kamēr Toms mums ļausies, tikmēr izmantosim viņa Kanālu. Nu jau mums ir trīs mēnešu pieredze – decembris, janvāris, februāris, kas paliks ierakstā arī martā.

Jā mēs turpināsim grupu arī martā, bet ja Tu gribi, Tu vari pieteikties jau tagad un ar marta abonementu tikt grupā tagad, lai iepazītos ar iepriekšējo info un paspētu piedalīties vēl februāra noslēdzošajās tiešraidēs.

Jautājumi visdažādākie.

Pašos pirmajos ierakstos Toms stāstīja, kā ar viņu notika, ka Kanāls atvērās.

Stāstījām par Lodes piedzimšanu un par to cik svarīga loma tai visā bija Toma Kanālam, lai vispā mēs saprastu, kas notiek.

Pirmajā laikā gajām Kanālā gandrīz katru dienu. Tagad tik, cik grupā. Vienīgi Toms pats visādi pilnveidojas, lai dotu arvien precīzāku informāciju un iegūtu arvien labākas prasmes sadarbībā ar savu Kanālu.

Šodienas jautājumi bija:

Kā zināt, vai labāk pieņemt realitāti un neiet uz to, ko nedod, ja viss rāda uz to, ka “nebūs”, vai kā Inese stāsta par lēmumu – gribu un būs. Vai tā nevar iekulties kādās citās nepatikšanās? Kur ir tā robeža, kā saprast, cik tālu iet ar savu “gribu” ?

.

Ja dvesele sastāv no vairākiem paralēliem iemiesojumiem, kā varam zināt ka atceroties vai pētot iepriekšējos iemiesojamus mēs atceramies konkrēti savu nevis citas paralèlās dvēseles dzīves iemiesojumus.

.

Kā dvēseli un tālāko dzīvi ietekmē tas, ka vecāki gaida dēlu, bet piedzimst meitiņa

.

Vai tas ir iedpējams, ka manī iedzimst, piemēram vecvecmāmiņas dvēsele?

.

Kāpēc cilvēkiem ir dotas astroloğijas, numeroloğijas, hiromantijas u.c. zināšanas? Vai tas ir, lai cilvēkiem palīdzētu atras savu ceļu dzīvē?

.

Kā Toma Kanāls skaidro teicienu “viss Visums sadodas rokās, lai palīdzētu”? Vai tas nav tikai cilvēku izdomājums? 🙏

.

Kas notiek ar dvēseli vispārējās narkozes laikā, kad cilvēks atslēdzas uz konkrētu laiku? Bija gadījums, kad cilvēks pēc vispārējās narkozes pie zobuārsta nepamodās, nomira. Tā taču nav inde, lai mirtu?

Jautājumi apmēram šādi, bet, protams, runāsim par to, ko iesūtīsiet.

Jo varāk, dziļāki un dažādāki jautājumi, jo saturīgāka saruna.

Pieteikšanās ŠEIT

Atbildēt