Grozs

Tiešraides

Simbolu dienā

Man šodien ir simbolu diena. Jau stāstīju par kafejnīcu, radio un ziņu vēžiem, pēc tam par grupas atbloķēšanu, un tagad man iekrīt acīs mūsu bērzi – no rīta apsniguši pilnīgi balti ar mazu, mazu zaļumiņu sniega gandrīz nosegtās lapiņās, un tagad – pusdienas laikā viss zaļš.

.

Tieši tā mēs kausējam ledu savās sirdīs. Tieši tā mēs maināmies. Tieši tā mēs tiekam uz zaļa zara. Tieši tik ātri izmainās pasaule ap mums.

.

Vakar ar garu tiešraidi sākam PAŠ-analīzes kursu, kur izstāstīju, kuros gadījumos pilnīgi noteikti ir jāmeklē, kuru Ego programmu baro, dēļ kuras netiec uz priekšu.

Šodienas uzdevums ir katrai dalībniecei atrast spēcīgākās programmas jeb oposumus, kas mūs bremzē.

.

Izstāstīšu savējo.

Man (kā Vēzim) tik ļoti patīk komforts – gan skaistas telpas, iedvesmojoša vide, gan emocionāls mīļums, ka….esmu iekārtojusies un jau četrus gadus darbojos tik izteiktos “siltumnīcas” apstākļos, ka izdarīt soli ārpus tā nekārojas it nemaz. Dzīvoju mājās, rakstu tikai slēgtās grupās, kur ir mīļa vide…

Augt gribas.

Darīt vairāk gribas.

Būt jaudīgai gribas.

Sasniegt plašāku auditoriju gribas.

Bet izkāpt no ērtās komforta zonas nevar saņemties.

.

Kur šeit oposums.

Izrādās – mīļumā.

Man ir tik ļoti svarīgi, lai esmu mīļos cilvēkos, ka baroju programmu, ka tas iespējams tikai slēgtā (ļoti filtrētā) vidē.

Un nu man sanāk kā mūkam, kas kalnos sēž un meditē un tur ir gandrīz vai apskaidrots, bet, kad nonāk lejā tirgus laukumā, tad nikns uz visiem citādi domājošiem.

Atšķirība tikai tā, ka es uz to tirgu vispār neeju.

Līdz ar to dzīvoju ilūzijā ar savu spēju pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir.

Kur te oposums?

Tur, ka tie ir meli.

Ja jau tu spētu pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, tad kādēļ gan pati darbojies slēgtajās grupās.

Un visi argumenti, ka “tur sanāk kopā interesenti” un “taisām drošu vidi” ir tikai prāta argumenti, lai nostriprinātos sava komforta pozīcijās.

Ir pilnīgi skaidrs, ka sēžot sava komfortā plašāku publiku sasniegt nav iespējams.

.

Ko daru?

Pamanu.

Pieņemu.

Palūdzu sev piedošanu par to, ka šādi ilgi esmu sevi slāpējusi un neļāvusi attīstīties.

Un nolemju to mainīt.

.

Kā?

Aiziešu uzrakstīt rakstu savā publiskajā profilā, no kura var visu nošērot. Apņemšos kaut ko saturisku un vērtīgu tur rakstīt katru dienu.

Un tā kā tas šērojas uz Instagram – tad aktivizēsies abi konti.

.

Mīļie, un jūs varat vēl paspēt mums pievienoties grupā Paš-analīze. Vakar esam sākuši. Rīt došu atrisinājumu oposumiem. Un jau piektdien mēs taisīsim dubulttiešraidi ar dalībniecēm, kas gribēs savu situācijas analizēšanu tiešraidē.

Katrā reizē ņemšu vienu, kuru izanalizēsim.

vai https://ej.uz/nxdh

Atbildēt