Grozs

KANĀLS

Jaunumi TOMA KANĀLĀ

Izstāstīšu jums par interesantu jaunu pavērsienu Toma Kanāla grupā, kas notika kaut kā dabiski un pavisam nejauši.

Nav noslēpums, ka es šobrīd pētu “naudas tēmu”. Gribu par to uzrakstīt grāmatu, bet lai to izdarītu man ir līdz saknēm jāsaprot, kas mums ar šo jomu notiek. Kādēļ tik daudz stereotipu un aizspriedumu, kādēļ tik daudz nepatikas vai tieši otrādi milzu patika līdz pat atkarībai un alkatībai no naudas. Vārdu sakot – jau kādu trešo gadu šo pētu un domāju, ka tas viss rezultātā iekļūs grāmatā.

Bet atgriežos pie Toma tiešraides, kur iepriekš- iepriekšējā reizē viņš nejauši kā starp citu pateica no Kanāla teikumu, ka “nauda ir ārpus mums esoša enerģija”.

Tai reizē kaut kā nekā šo neturpinājām, bet… ņemot vērā manu pētāmo materiālu, es nevarēju šādu iespēju palaist garām, un iepriekšējā tiešraidē diezgan daudz dabūju uzjautāt un ieguvu atbildes par naudu, naudas tēmu un

  • kādēļ vienam ir, kādēļ citam nav.
  • Vai tas ir garīgi vai nav.
  • Vai nauda “sabojā cilvēku”
  • Vai nauda ir laba izaugsmei utt.

.

Un tā kā tik daudz runājām par vienu tēmu, radās ideja, ka no jūnija mēs varētu katrai tiešraidei izvirzīt jaunu tematu.

Man jau daži ienāca prātā:

  1. Kā notiek dvēseles sagatavošanās iemiesojumam un kas notiek starp dzīvēm. (šeit var uzdot “miljons” jautājumu par dažādām tēmām. Piemēram, par dvēseļu izvēlēm, par brīvu gribu (vai varbūt tomēr ne), par par savstarpējiem līgumiem, par konkrētām dzimtām un tajā esošām dvēselēm utt. Man šķiet, ka šis varētu būt dikti interesanti
  2. Kādā citā reizē varētu par pāra attiecībām, karmiskām attiecībām, kā satiekam, kā atpazīstam, kādēļ un ko kopā darām utt.
  3. Kādā citā reizē par bērniem un bērnu bērniem – kadēļ tieši šīs dvēseles izvēlas mūs par vecākiem. Vai varbūt mēs viņus.Vai varbūt tur vispār neviens neko neizvēlas un tā vienkārši notiek….
  4. Kādā citā reizē par veselību…
  5. Kādā citā reizē par citplanētiešiem un kosmosu…
  6. Kādā citā….

.

Ieteicu to grupai un dalībnieces uzreiz atbalstīja, ka šādi varam izpētīt katru no tēmām dziļāk.

Jau jutu, ka ar naudas tematiku tieši tā notika.

.

Ja vēlies pievienoties mums šai ceļojumā, tad droši vari nākt grupā jau tagad ar jūnija abonementu.

Vai ar anketiņu: vai https://ej.uz/nxdh

Bildītē; Toms Prisjolkovs betonē Jaunajam Gaismas centram pamatus.

Jaunajā centrā būs ne tikai čenelingi, meditācijas un garīgas izaugsmes apļi, bet arī no ASV pasūtītās un atvestās atslepenotās tehnoloģijas – enerģijas atjaunošas sistēmas EES.

Oktobrī visam jābūt gatavam.

Atbildēt