Grozs

GRĀMATAS

PAŠ-APZIŅA

Šorīt saņēmu tik skaistu atsauksmi par grāmatu “Ieelpo laimi un mīlestību 2” jeb jaunajā izdevumā PAŠ-APZIŅA, ka gribu padalīties arī ar jums:

“Labrīt ☀️♥️Šorīt pabeidzu lasīt Tavu Pašapziņas grāmatu. Atzīšos, ka raitāka lasīšana sākās tikai ar kādu ceturto piegājienu, bet tagad saprotu, ja toreiz būtu piespiedusi sevi tomēr izlasīt, tad daudzas lietas būtu palikušas nesadzirdētas. Gan jau tādas ir arī tagad. ☺️Bet noteikti zinu, ka šajā grāmatā es pa brīdim vēl ieskatīšos… kā kartē, lai ceļš vieglāks. Paldies, paldies, paldies Tev …. par viedumu, par atgādinājumu, par gara tīrību un kārtību, par gaismu un mīlestību. Tava misija ir tik skaista… atgādināt cilvēkiem, par viņu būtību. Un tik daudziem tas vēl būs nepieciešams. ❤️Šorīt izgāju uz ielas, un šķita, ka tur kaut kas ir mainījies. Bet mainījusies esmu tikai es. Jau kādu laiku, apzināti izvēlos mīlestībā darīt visu. Un pasaule mainās. Viss griežās kaut kādā zeltainā enerģijā un par smaidu uz lūpām pat bieži vien nav vairs pat jāpiedomā. 🤍Lai Visums Tevi vada un sargā. 🤗Paldies ❤️

.

Milzīgs prieks.

Šī ir grāmata, kuru uzrakstīju par ātru. 2012.gadā. Lielākā daļa sabiedrības tai ir gatava tikai tagad. Vai arī vēl nav, kā šī meitene raksta, ka izdevās sadraudzēties tikai ar ceturto reizi.

Man ir liels prieks, ka tā pacietīgi gaida un sagaida savus lasītājus.

Mīlu un lepojos kā mamma par bērnu.

Sirds pilna pateicības un gandarījuma.

Atbildēt