Grozs

KANĀLS

Paldies jums visiem, kas bijāt!

Šodien ir atkal diena, kad sajūta – esmu atgriezusies no Kosmosa.

Vakardiena bija tik jaudīga un tik piepildīta, ka šodien pilnībā turpinu būt uzstrādātajās enerģijās.

.

Vakar bija Toma Kanāla pirmais klātienes pasākums, kurš bija tik ļoti Debesu vadīts. Nu pirmkārt – es to izsludināju tikai ar vienu rakstu, kuru nopublicēju plkst. 23.15 – tātad var teikt naktī. Līdz nākamās dienas pusdienlaikam jau bija pieteikušies 15dalībnieki, vēl pieci pieteicās nākamās dienās un secināju, ka vairāk pa divdesmit mēs vispār nevaram paņemt.

Sāku atteikt. Vairāk neizsludināju un neko neuzrakstīju. Pieteicās vairāk. Kāds neatbrauca.

Atbrauca tieši tie, kuri varēja tik jaudīgu enerģiju paņemt pretim.

.

Man bija tik interesanta pieredze, ka apzinos – ir pilna māja ar cilvēkiem, kas braukuši uz pasākumu un…nevis pie manis, bet pie Toma.

Smējos, ka “manam ego ir ko turēt”. Bet ja godīgi – esmu tik laimīga un gandarīta.

Mums ir bijusi pieredze, ka Toms Prisjolkovs manā vietā vada nodarbības, kad es gaidīju dvīnīšus un nedrīkstēju celties no gultas.

Arī toreiz biju lepna un laimīga, ka viņš tiek pāri savai nepatikai pret būšanu uz skatuves, un viņš var mani glābt un novadīt tēmu manā vietā.

Bet šoreiz viņš bija pats savā vietā. Un visi brauca tieši pie viņa.

.

Bija klātienē – stāsts par to kā Tomam atvērās Kanāls, manis vadīta meditācija, un Toma Kanāla individuāla informācija katram dalībniekam par dzīves misiju un dvēseles uzdevumiem.

Pēc tam – pat pusdienlaikā rinda pie Toma, kas gribēja uzdot personigākus jautājumus. Un pēcpusdienā – katram čakru diagnosticēšana un meditācija čakru līdzsvarošanai.

Noslēguma aplī klausījāmies tik ārkārtīgi daudz labu domu un enerģētikas redzējumu par Toma mirdzošo zelta enerģiju, par mūsu kopējo un par grupas enerģētiku, par to, cik stipri cilvēki bija sabraukuši.

.

Man ir tik milzīgs gandarījums par to, ka saņēmāmies šo noorganizēt.

Paldies jums visiem, kas bijāt!

Bildītes no vakardienas

Atbildēt