Grozs

MENTORINGS

Izlaidums

Ak, šis skaistais mentorēšanas izlaidumu laiks un atsauksmes vēstules, ko saņemam.
.
Ramona raksta:
“Šis man ir bijis visbrīnumainākais manas dzīves laiks. Tikai decembrī sieviešu nometnē veidoju pirmo dzīvē vēlmju kolāžu, kur iedrošinājos attēlot savas pārdrošākās vēlmes. Tālāk sekoja Aijas Harrison Dzīvības zieda zīmēšanas maratons, kur arī tika uzstādīti šie mērķi. Viss būtu noticis palēnām, bet tad mani uzrunāja Ineses Prisjolkovas mentorēšanas piedāvājums, kas sacēla pamatīgu vētru manā dzīvē.
.
Un tad es sapratu, ka mans pieprasījums Dzīvības zieda maratonā izpildījās šādā veidā, caur Ineses Prisjolkovas mentorēšanu!
.
No pirmssākumiem esmu Inesei sekojusi, taču tāda iespēja, ka tu vari būt acu kontaktā un tiešā sadarbībā ar pašu grāmatu autori, studijas veidotāju, kas uzrunā tieši konkrēti mani, iedziļinoties manā būtībā, redzot manu personību, tādu es pat iedomājusies nekad nebiju! Kas par laikiem pienākuši!
.
Sākās mūsu sadarbība, pats aktuālākais veselības jautājums tūlīt pat tika pajautāts Toma kanālam. Pat vienreizēja iknedēļas video tikšanās ar Inesi man šķita pietiekama un spraiga. Un es nenojautu, ko es varu! Tieši Inese bija tā, kas redzēja mani sasniedzam mērķus un ticot man, un vienam no mērķiem pat pieskārāmies tikai garām ejot, jo tur viss notika zibenīgi – pirmajā mēnesī pazuda 11kg tikai tā uz klikšķi vien! Un es jau 15 gadus biju bijusi šajā lēnajā, slinkajā liekā svara enerģētikā. Un tagad esmu atbrīvojusies no 20 liekajiem kg, taču turpināšu līdz savai labākajai versijai svara jomā!
.
Tas, kas man patika ar otro mērķi – 25 gados ieguvu tiesības tiesību dēļ, 52 gados sāku braukt.
Kādus apvāršņus tas pavēra! Mašīnas man arī nebija! Un tagad viss ir! Viss noorganizējās, saorganizējās tādos tempos!
Esmu kļuvusi apņēmības pilna sieviete ar aktīvu enerģērtiku, mobila un radoša, jo ar Inesi papildus pacēlām vēl ļoti svarīgus jautājumus, kā arī uzplauka mans radošums.
Nu cik vienam cilvēkam vajag skaistumam, piemēram, sapņu-saules (tādus sāku veidot) ķērājus?
Bet ja tevī plosās idejas, tamborētprieks un krāsu prieks, var taču savu radīto piedāvāt arī citiem!
.
Mentorēšanas perioda noslēguma pasākums – izlaidumus bija ar Toma kanālu.
Saņēmu atbildes uz saviem jautājumiem un būtībā biju kādu laika sprīdi uz pauzes, bez vārdiem no tā, ko man pateica.
Pajautāt un saņemtas atbildes uz ļoti svarīgiem arī manas dzīves tālāk ejošajiem mērķiem, kurus tāpat izcēla un mudināja tiem pievērsties Inese!
.
Milzīga pateicība Inesei, Tomam par iespēju piedzīvot savas dzīves atplaukšanu! 🤩🥰🙏
.
Mīļš paldies, Ramoniņ, par to, ka ļāvies.
Ka izlēmi pieteikties, ka devies ar mani rokrokā, ka airējām kopā, ka iekustināji enerģju.
Kā jau izlaidumā jāsaka – palaižu Tevi ar vieglu sirdi un ticību, ka es zinu – viss Tev ir un būs labi.

Bildītē
Ramonas radītie sapņu ķērāji 

Atbildēt