Grozs

MENTORINGS

“Kad skolnieks ir gatavs uzrodas skolotājs”

Man tik skaisti sācies rīts ar Iveta Stalidzāne vēstuli.

💜

Labrīt mīļo Inesīt!🌸❤️

Lai svētīta jaunā, brīnišķīgā diena!

Kad šorīt pamodos, pirmais ko sajutu ir laime un pateicība, ka esmu šobrīd pie Tevis šajā programmā, ka tas ir mans šī brīža ceļš ko palīdzi man iziet atrodot un atverot jaunas durvis. Esmu tandēmu cilvēks un man tas ir tik svarīgi, ka man ir šie dzīves Pavadoņi, Enģeļi, Ceļinieki… brīnišķīgi Dieva sūtņi!

Mans Mīlestības lauks paplašinās pēc mūsu tikšanās reizēm… un tas ir tik brīnišķīgi to sajust…..❤️❤️❤️❤️….

… “Kad skolnieks ir gatavs uzrodas skolotājs”.

Un tā ir, nekas šai dzīvē nav nejauši- viss ar jēgu un nozīmi. Un tieši tā es nonācu pie Ineses mentor programmā. Ieinteresējos par šo informāciju- un tas jau bija zīmīgi; man ir brīvs laiks un resurss; jutu iestrēgumu dažās sfērās un teicu JĀ šim izaicinājumam! Svarīgi ir pateikt jā, neatteikties no iespējām, kas sinhroni nāk dzīvē priekšā un tad redzēs kur tas aizvedīs.

Ir pagājušas pirmās divas nedēļas un jau notiek tik daudz.. katra nedēļa, iegriež kaut ko jaunu un pārsteidzošu.

Es saskatu Dieva vadību visā ko daru un pat šķietami mazās lietās un notikumos.. jo esmu ieraudzījusi, ka tas viss veido nākošo soli manā dzīves ceļojumā.

Inese ir brīnišķīga mentore. Ar savu dziļo, Dievišķo, Mīlestības pilno skatījumu uz dzīvi un cilvēkiem, ar pieredzi un viedumu pašizaugsmes sfērā, viņa spēj sajust un saprast no pusvārda un ātri pamanīt lietas, kas ir jāizceļ uz āru.

Sarunas laikā piedalās arī kopējā enerģētika, saskaņa, sapratne, abpusēja atbildība pret to ko kopā daram un ko gribam paveikt… sekošana mērķiem, uzdevumu izpilde, iedziļināšanās. Tas ir ļoti svarīgi lai viss izdotos.

Jau tagad esmu tik laimīga un priecīga, ka ir šāda programma, jo tā ir reāli priekš manis. Individuāls darbs un pieeja vienmēr ir daudz efektīvāka kā darbs grupās.

Esmu visa iekšā uz šiem trīs mēnešiem un jau tagad zinu, ka ieguvums ir neizmērojams…

Paldies no sirds par to, kas jau ir noticis un notiks…

Uzticos, jo jūtu, ka Dievs ir klātesošs, Mīlestība, empātija un rūpes, patiesi iedziļinoties.

Lai viss svētīti turpinās.

Iedrošinu katru, kam ir ienākusi sajūta pamēģināt… sakiet jā un sekošana mērķim notiks kā izšauta bulta, kurai nan atpakaļceļa 🙂

Pateicībā un ar Mīlestību🙏❤️

Iveta.

Atbildēt