Grozs

Par EAS iekārtās uzstādīšanu Latvijā Matīss saka:

„ Tas, ka es darbojos, lai šeit varētu piedāvāt Enerģijas atjaunošanas sistēmu, manā uztverē ir ļoti liels brīnums . Es domāju, ka nevienam  nebūs bijusi  līdz šim iespēja izbaudīt kaut ko tādu dzīvē, ja vien neaizbrauksim uz tuvākajām valstīm, kur tās jau ir, vai arī to neizbaudīsim pie mums.

Tur pat nekas nav jābauda.  Izmēģinot šo iekārtu momentā jūtam izmaiņas ļoti visādos veidos – gan mentālā, gan fiziskā, gan arī simptomu noņemšanas ziņā – līdz šim nav nekādu tādu medicīnisko iekārtu, kas ko tādu spētu izdarīt.

Cenšamies visiem spēkiem šo iekārtu šeit sagādāt, lai beidzot varam sākt mūsu cilvēkiem un sev pašiem sakārtot dzīvi. Sākot jau ar savu veselību ”.

***

Un mums ir tas gods un prieks vest šīs iekārtas šurp uz Latviju, pateicoties Jums un Jūsu atbalstam, ka mēs visi kopā varam ko tik milzīgi skaistu izdarīt. Nekur nav jādodas pasaulē kaut ko tādu baudīt!

Mūsu tīra griba un liela apņemšanās ir atvērt šādu Enerģijas Atjaunošanas Multifunkcionālo Centru tepat, Latvijā, var teikt – mūsu sētā jau šajā rudenī un uzstādīt Ragaciemā, kur šobrīd risinās ēkas celtniecības darbi. Centrā viena zāle paredzēta Pavasara studijai, bet otra – enerģijas atjaunošanas sistēmām.  Uzstādīsim iekārtas Latvijā , kas būs jaudīgākas, nekā citur. Ar šo mēs dosim iespēju pilnīgi visiem, kam būs nepieciešams, un, kas vēlēsies – nonākt citā veselības, apgaismības un fiziskajā realitātē, kas izmainīs jūsu dzīves, kā tas jau ir izmainījis mūsējās. Kopā ar jums izmainīsies arī visu apkārtējo, jūsu mīļo cilvēku un dzīvnieku dzīves.

***

Ja Jums ir kāda iespēja atbalstīt mūs ar avansa maksājumu par gaismas viļņu baudīšanu, būsim ļoti pateicīgi un priecīgi, ka kopā mēs varam.

Šis ir projekts, ko mums ir jāveido kopā – tikai tad tam ir atbalsts arī no Augšas.

Labdarība ir tad, ja visi kopā veicam apkopojot savus spēkus.

Jebkurus līdzekļus, ko mēs saņemam, mēs tos uzskatām par palīdzību no augšas. Gan tos, ko cilvēki dod, gan to, kas mums uzrodas pat brīžam pārsteiguma kārtā, atskārstot, ka tas notiek ar Augšas palīdzīgo roku.

Esam atvērtā plūsmā, kur viss  notiek. Katra diena ir kā jauns pavērsiens, kur kas brīnumains notiek šajā virzienā.

Ja sekojiet līdzi maniem īsajiem video stāstiem (storijiem), tad droši vien redzējāt, kā jaunajam centram tika ielieti pamati. Bija piecas betonmašīnas, milzīga šļauka caur kuru nāk šķirdrs betons un komanda ar vīriem, kas to visu savalda un līdzina.

Kad viss bija pabeigts, Toms teica: SAPŅU KOMANDA.

.

Jūs viņus redzat vai nu meditējot, vai elpošanas praksēs, vai skandinot bļodas vai kopā ar kādām atziņām daloties, bet tie ir reāli vīrieši, kas ar savām zināšanām, spēku, apzinīgumu un mērķtiecību kopā izdara milzu darbu – sapni rada par īstenību.

.

Toms, Matīss, Gatis, Mārtiņš.

Lepnums un prieks par padarīto.

.

Un tieši viņiem – puišiem – radās doma, ka jāizdara kas simbolisks. Mēs sagatavojām kapsulu ar vēstījumu un Gatis ielika meditācijas zāles pamatos savu 15gadus uzlādēto un mīļoto labradorīta akmeni.

.

Vakar un aizvakar Gatim kāds zvanīja un dzirdēju, ka viņš saka “mēs ceļam Gaismas centru”. Abas reizes viņš to pateica tik sakrāli un īsti – kā par dārgumu, ko kopā veidojam.

.

Un pat šoferis vai saimnieks tām betonmašīnām mums trāpījās tik fantastisks, par kuru mūsu puiši teica – īsts sava aroda Meistars.

.

Ja gribat skatīties kā top centrs – tad mana profila Instagram highlight ir sadaļa “Jaunais centrs”, kurā saglabāju visu vēsturisko secību.

Tāds izskatās projekts
Pamati