Grozs

ENERĢIJAS ATJAUNOŠANAS SISTĒMAS

Enerģijas atjaunošanas sistēmas , ko angliski atradīsiet ar nosaukumu Energy Enhancement Systems (EES) – ir kaut kas tāds, ko līdz šim neesam redzējuši nekur.

Šī iekārta ir kvantu lēciens iekārtu izpratnes ziņā.

Tā ir no Teslas tehnoloģijām – brīvās enerģijas, augstāko enerģētisko frekvenču tehnoloģijas, un tai nav nekāda saistība  ar mūsdienu  medicīnu un tradicionālo zinātni. EAS ir specifiska, slepena tehnoloģija, kura tika atslepenota tikai pirms 2 gadiem. Šo iekārtu mums piedāvā ne šīs Zemes civilizāciju pārstāvji, ne no šīs Zemes izdomātajām tehnoloģijām.

Pirms pāris gadiem Matīsu Zacmani ļoti uzrunāja šī metode:

„Viss, kas saistīts ar mani, ir ļoti oriģināli, ļoti nesavdabīgi, ļoti neierobežoti un ļoti progresīvi. Manā dzīvē tas ir galvenais.  Tādēļ šīs iekārtas arī pievērsa manu uzmanību, jo es sekoju līdzi šāda veida informācijai – kad beidzot kaut kas no šīm atslepenotajām tehnoloģijām parādīsies mūsu vidē.  Kopš tā brīža, kad es izdzirdēju, ka ir tehnoloģijas un ierīces, kā arī dažāda veida mehānismi, kuri mums palīdzētu uzlabot dzīvi nestandarta veidos,- tādos, kas nav bijuši pieejami vairākus simtus gadu –  uzreiz  pievērsu savu uzmanību, un skatījos, lai tas notiktu pēc iespējas ātrāk. Un es sev nosolījos –  ja kaut kur pamanīšu kaut ko, kas saistīts ar brīvajām tehnoloģijām, kas varētu veikt kvantu lēcienu manā transformācijā, vai arī –  šajā gadījumā  – visu mūsu transformācijā , ar ko es arī esmu šobrīd nolēmis nodarboties –  tad šīs iekārtas pievērsa manu uzmanību.

KO DARA ŠĪ TEHNOLOĢIJA

EAS veic cilvēka Augstākā potenciāla aktivāciju.

Tā veic cilvēka perfekta bioloģiskā lauka radīšanu, cilvēka iekšējā fiziskā ķermeņa un arī ārējā enerģētiskā ķermeņa perfektu bioloģiskā lauka attīrīšanu uz sākotnējo struktūru, kāda tā bija mūsu dzimšanas brīdī – ar pilnīgi tīru ģenētiku.

Dzīves laikā mēs nonākam dažādās ietekmēs un vietās, lietojam dažāda veida pārtiku, kas nav harmoniska ne enerģētiski, ne fizioloģiski, ne arī bioķīmiski, tādējādi piesārņojot savu enerģētiku. Līdz ar to organisms vairs nespēj veikt ķermeņa atjaunošanu uz vēl augstāko ideālo struktūru, jo mūsu ķermeņos jau pastāv zemākā līmeņa elementi.

Droši vien jau esat  pamanījuši, ka pēdējā laikā ar cilvēci notiek ne pārāk labas lietas, it īpaši enerģētiskajā līmenī, kas viennozīmīgi izpaužas visās jomās. Mēs jau nemaz nerunājam par ģenētisko kaitniecību. Lai cilvēku attīrītu, ir izveidota enerģētiskās aktivizācijas, enerģētikas uzlabošanas sistēma, kad mūsu ķermenis tiek atjaunots ar augstas enerģētiskās frekvences fotoniem un skalāro enerģiju. Šīs enerģētiskās daļiņas izskalo mūsu enerģētisko ķermeni un atgriež to uz tāda perfekta stāvokļa, kad organisms beidzot saņem impulsu to sākt atjaunot, jo organismam jau dabiski piemīt funkcija atjaunot pašam sevi uz ideālo sākotnējo stāvokli.

Šij iekārtai nav analogu. Tā ir unikāla. Tas, kādi jau šobrīd ir rezultāti cilvēku atveseļošanās procesos – tos var salīdzināt ar Bībelē rakstīto, ko Dievs darīja ar cilvēkiem. Ka cilvēks no ratiņkrēsla var vienkārši piecelties un aiziet. Es nezinu, kur vēl kaut ko tādu šobrīd varam sasniegt.

Viss notiek DNS ķēdes atjaunošanas līmenī. Ir tā saucamie telemēri, kas nodrošina mūsu ģenētisko kodu, lai mēs atjaunotu to savu ģenētisko stāvokli no dienas uz dienu, no gada uz gadu. Cilvēka dzīves garuma jautājums ir atkarīgs, cik ilgi šis te telemēru garums atjaunojas, cik ilgi tas atjauno pats sevi, lai šis te dzīvības kods varētu tikt lasīts uz priekšu. Un, kad tas vairs neatjaunojas, tad, kad mēs sākam neatgriezeniski novecot, tad cilvēkam ieslēdzas šis te atpakaļgaitas kods. Un šī enerģētiskās atjaunošanas sistēma ir tā, kas pagarina koda garumu uz bezgalīgu laiku – nav zināms uz cik ilgulaiku  tas atjaunojas, bet mums šis novecošanās kods nebūs novērojams. Cilvēks nenovecos. Vēljovairāk – tiem, kas jau apmeklējuši šo iekārtu un apmeklēs – viņos tiek iedarbināts veselības atpakaļgaitas atjaunošanas process.

Protams, ir vajadzīgs laiks, jo katrai šūnai ir savs temps, kādā viņa atjaunojas. Bet jaunajām  šūnām, kas rodas pēc šīs enerģētiskās sistēmas apmeklējuma, nu ir informācija, ka tai ir jāatjaunojas labākai par iepriekšējo, un tā rodas ar perfektu dizainu, kodu, stāvokli.

Rezultātu jūt pēc mēneša diviem. Un kas būs pēc gada!

Ar pirmo Enerģijas Atjaunošanas Sistēmas apmeklēšanas reizi mēs  iedarbinām kodus pareizajā virzienā. Jāskatās, lai sevi nepiesārņojam no šī brīža uz priekšu.

Viens no uzreiz pamanāmiem rezultātiem pēc Enerģijas atjaunošanas sistēmas apmeklēšanas ir izteikta galvas skaidrība un enerģijas palielināšanās. Tas ir tikai tā iemesla dēļ, ka mūsu mentālais, ēteriskais un visi ārējie smalkie ķermeņi tiek attīrīti ar jaudīgajiem fotonu stariem.  Tiek noņemti visi ēteriskie pieslēgumi, visi plankumi no mūsu aurām sāk pazust, un mūsu aura ieņem dabisko tīro stāvokli,- tādu, kāds tas bija mūsu dzimšanas brīdī. Tajā brīdī atjaunojas visas mūsu funkcijas – gan domāšana, gan enerģijas sastāvs un daudzums, gan arī visi fizioloģiskie procesi.

Un tas tad arī ir tas, kā mūsu civilizācija varētu turpmāk atlabt. Jo sakārtojas ne tikai auras un čakras, kas ir pieslēgtas katra savam enerģētiskajam ķermenim, bet sakārtojas arī smadzeņu sinopses, t.i.,  saiknes savā starpā. Pazūd nevajadzīgie liekie saslēgumi, kas ir saslēgušies nepareizos veidos – būtībā muļķības, kas mūsu prātā ir saskrējušas. Šīs sinopses lēnām sāk pazust, un paliek tikai tās lietas, kas ir vērtīgas un kuras mums ir attīstošas, harmoniskas, pašapzinošas un rada spēju mums apzināties, ka esam suverēni, vienreizējs katrs atsevišķi pats par sevi, un mūsu abas smadzeņu puslodes sāk sinhroni saslēgties vienlaicīgi. Un mēs neesam tikai ezotēriski domājošie, ka viss ir lineārs, ka viss ir tikai konkrētās sakarībās un saiknēs, kā ir tikai pieņemts būt.

Ir labā puslode, kas atbild par tēlaino domāšanu, un abstrakto lietu, un, kad saliek šīs abas puslodes kopā, tad mēs esam viens pilnīgs vesels kā iņ jaņ vēl viens saslēgums, un mūs pasaule kļūst par harmonisku vidi.

Šī te enerģijas sistēma atbild par to, lai mūsu galvas funkcijas būtu harmonijā. Viss ir saistīts – mentālais ķermenis kopā ar  smadzenēm un runas veidu. Tas arī izskaidro , ka pēc EES sistēmu apmeklējuma ir sajūta, ka galva kļuvusi nedabiski skaidra. Tas ir saistīts ar mentālās auras attīrīšanos.

Šīs iekārtas pamatā ir enerģija, kas tiek izstarota. EAS (Enerģijas atjaunošanas iekārta) ir uzbūvēta ar netradicionālām metodēm , un viņa izstaro tāda veida enerģiju, kas ir spējīga transformēt cilvēka šūnu līmenī, enerģētiskajā līmenī, veikt neharmoniskās, smagās, destruktīvās enerģijas neitralizēšanu, kā rezultātā organismā, ķermenī vai šūnā vairs nevar eksistēt nekāda disharmonija, bet šūnā sākas reģenerācijas procesi.  Organismam tiek sniegta iespēja pašam uzsākt savu reģenerāciju un atjaunošanos. Mūsu ķermenim ir šī spēja, bet tā iespējama nepilnīgi. Ķermenim mūsdienās nepiemīt spēja pilnībā atjaunoties, jo nekas līdz šim no modernās medicīnas iekārtām nespēj noņemt šo enerģētisko disharmoniju.

Mēs varam tikai paārstēt sevi, cīnīties ar sekām, vai arī varam lokāli transformēt kādu no šūnām, bet šīs gaismas iekārtas pamatā ir skalārā enerģija – tā ir tāda kā nulles punkta, kā vakuuma enerģija. Tā ir tā enerģija, kas plūst cauri Visumam, kā Radītāja enerģija, kas ir spējīga šo pozitīvo enerģētisko lauku pilnībā atjaunot. Nevienā no tradicionālajām zinātnes metodēm ar šo vispār nenodarbojas. Vēljovairāk – manā izpratnē  šo enerģiju neviens arī tā līdz šim neatslepenoja, jo tā būtu pretrunā ar tradicionālo medicīnu, kas ir ļoti liels naudas peļņas avots.

Līdz ar to, tie cilvēki, kas šīs iekārtas nolēma atslepenot un publiski piedāvāt, sastapās ar lielu pretestību. Bet viņi tam jau bija gatavi un ar visām metodēm tika nodrošināta iespēja, ka šādi 300 centri gadā tika atvērti, un nu jau vairs šo iekārtu izplatību nav iespējams apturēt. Viņas jau ir aizgājušas plašumā.

***

EAS ir atslepenota tehnoloģija no tām zinātnes aprindām, kuras nekad nepiedāvā neviena tradicionālā medicīnas struktūra.

Tas, ka es darbojos, lai šeit varētu piedāvāt šo iekārtu manā uztverē ir ļoti liels brīnums . Es domāju, ka nevienam  nebūs bijusi  līdz šim iespēja izbaudīt kaut ko tādu dzīvē, ja vien neaizbrauksim uz tuvākajām valstīm, kur tās jau ir, vai arī to neizbaudīsim pie mums.

Tur pat nekas nav jābauda.  Izmēģinot šo iekārtu momentā jūtam izmaiņas ļoti visādos veidos – gan mentālā, gan fiziskā, gan arī simptomu noņemšanas ziņā – līdz šim nav nekādu tādu medicīnisko iekārtu, kas ko tādu spētu izdarīt.

Cenšamies visiem spēkiem šo iekārtu šeit sagādāt, lai beidzot varam sākt mūsu cilvēkiem un sev pašiem sakārtot dzīvi. Sākot jau ar savu veselību.

Ko nozīmē atslepenot? Kas bija tie, kas bija aizlieguši, noglabājuši un neļāva izpausties, un kas ir tie, kas cīnās par to, lai ikdienas cilvēkam būtu tas pieejams, jo, kā jau mēs zinām, pasaules elitei tas jau bija pieejams gadu desmitiem.

Drošvien jau liela daļa esat dzirdējuši, ka cilvēce mākslīgā veidā tiek bremzēta visos attīstības veidos. Arī to, ka visas dzīves jomas kaut kādā veidā ir pakļautas tādai kā apspiešanai – gan medicīnā un zinātnē, gan izglītībā un visā ekonomikā. Resursi, ar kādiem mēs šobrīd strādājam un pārvietojamies, un kādas tehnoloģijas izmantojam savā ikdienā – tās visas ir nedaudz novecojušas, kā arī visas tehnoloģijas, kuras šobrīd izmantojam, ir peļņas avots tiem, kam pieder vairākums šo tehnoloģiju akciju. Līdz ar to medicīna ir mākslīgi turēta konkrētā stadijā, kad zāles tiek ražotas, tās ir ļoti dārgas, un vienlaicīgi tiek piedāvāti arī dažādi citi elementi, kā pārtika un ūdens, kas veselību bojā – atkarībā, kurā valstī. Ir valstis, kur veselība cilvēkiem ir ļoti sliktā līmenī, viena no tām ir Amerika, jo tur prakstiski viss ir ķīmisks un mākslīgs.

Līdz ar to ir slepenas tehnoloģijas, kuras agrāk ir bijušas pieejamas, bet kopš tā laika, kad pār cilvēci kontroli ir pārņēmušas  valdošās elites klases ģimenes – karaliskās ģimenes, baņķieru ģimenes un mazā civilizācijas daļa, kuriem pieder kontrole pār visām nozarēm, tad šīs te tehnoloģijas ir apspiestas. Jo citādāk viņiem vairs nebūtu kontroles pār šīm nozarēm. Enerģētikā mēs izmantotu brīvās tehnoloģijas, tādu kā brīvo elektrību. Mēs izmantotu arī pārvietošanās tehnoloģijas uz brīvās elektroenerģijas principiem, un tieši tāpat arī medicīnā ir tehnoloģijas, ar kurām mēs varētu jau pirmkārt nesaslimt un, ja arī kādreiz mēs būtu slimi, tad ar vienu tādu tehnoloģiju mēs izveseļotos uz tādu stāvokli, ka mums nebūtu iespējams pat vairs saslimt.

Es negribu teikt, ka apmeklējot šo enerģiju viļņus mēs nekad vairs nesaslimsim, bet pats ar lielu pārliecību gribu likt vārdu uz to, ka lietojot šo tehnoloģiju ilgākā termiņā, mums, pirmkārt, jau pazudīs visi slimību simptomi, un, kad tas būs izdarīts, man ir liela pārliecība, ka nebūs vairs iespējams arī saslimt.

Jo, kā jau mēs zinām, viss ir enerģija, un arī šūnu saslimšanas pamatā ir enerģētiska rakstura izmaiņas pašā šūnā. Un vēl ir tā, ka jebkurš vīruss un jebkura apziņas forma ir dzīvs organisms, kas var eksistēt tikai konkrētā enerģijas telpā. Vīruss spēj iekļūt un atrasties tādā vidē, kas viņam ir rezonējoša. Līdz ar to, ja mūsu organisms nav rezonējoša vide nevienam vīrusam pateicoties šai iekārtai vai vēl kādai, tad šim vīrusam vairs nav vietas, kur eksistēt. Ar  šāda veida tehnoloģijām es vēl nekad neesmu saskāries , un man ir liela pārliecība, ka ar šiem skalārās enerģijas viļņiem tiek transformēta iekšējā vide, kurā nevar vairs eksistēt zemas enerģijas apziņas forma vai struktūra, tāda, kā vīruss. Viņa nav augstāka par trešo dimensiju. Līdz ar to ir konkrēts blīvums, kurā viņa var rezonēt un attīstīties.

Arī Tu vari piedalīties mūsu EESystems centra būvniecībā Ragaciemā, iegadājoties abonementu procedūrām.
#eesistēmas

PAR SAJŪTĀM PĒC IEKĀRTU APMEKLĒJUMA

Svarīgi ir sekot līdzi savai enerģijai, un viens no veidiem, kā to darīt, ir caur Enerģijas atjaunošanas sistēmām. Tas patiešām ir kaut kas unikāls, ko mums ir iespēja piedzīvot.

EAS ir atslepenota tehnoloģija no tām zinātnes aprindām, kuras nekad nepiedāvā neviena tradicionālā medicīnas struktūra.

Šī iekārta ar gaismas stariem apstaro visus mūsu gaismas ķermeņus, attīra un sakārto auru, un šūnu līmenī izgaismo visas enerģijas, kādas vien mūsu šūnās ir.

Esam bijuši Somijā, Helsinkos EAS iekārtās, un jau pēc pirmajām reizēm ir jūtami rezultāti. Lūk, šeit ir apkopojums:

  • Spēku izsīkuma, grūtuma un galvas sāpju  pārņemti cilvēki atgūst enerģiju, patstāvīgu miegainumu nomaina vēlme mosties un darboties ar neizsīkstošu enerģiju un entuziasmu
  • Raksturo kā lavīnas efektu, kad šūna vai energolauks ir uztvēris vilni, un pēc tam rodas labās sajūtas
  • Izteikti skaidra galva un domāšana,  ļoti uzlabojas atmiņa, viegls ķermenis, it kā asinsrite būtu 3 reizes jaudīgāka (te varētu būt izskaidrojums, ka asins plazma kļūst šķidrāka , līdz ar to  efektīgāka , jaunāka un apskābekļotāka ).  Arī kilogramu ziņā vieglāks, jo ēst gribas mazāk.

Matīss  Zacmanis par savu pieredzi stāsta:

„  Ja grib izjust transformāciju, kādu nekur citur nevar izjust, dziļu meditācijas sajūtu, kura noturās nedēļām ilgi – tad šī ir tā jaunā sistēma. Efekts pēc tam ir prieks, laime un sajūta, ka esi restartēts.

Varētu arī salīdzināt ar mašīnas tehnisko apkopi – pilnīgi visas eļļas un šķidrumi samainīti, visi filtri sakārtoti, dators pārstartēts, mašīna nomazgāta un izpucēta, jaunās riepas uzliktas – un es jau lidoju. Šī sajūta ir noturīga, tā nav mirklīga. Šis gaismas efekts uzsūcas fiziskajā ķermenī, paiet nedēļa, mēnesis, un mēs veicam jaunu procedūru uz jau iepriekšējā rezultāta.

Ja ir slikta redze, migrēna, sāp mugura vai locītavas, vai arī ir kāds cits fizisks vai imūnsistēmas traucējums – tad pēc pirmās sesijas ķermenis norezonē, atbrīvo bloku, un tad sāk atjaunot slimo vietu. Nākamajā seansā notiek iedarbība uz to pašu, jau ārstēto vietu vēlreiz to patīrot, līdz ar to ķermenim ir vieglāk turpināt atveseļoties.

Es iešu vēl un vēl, jo tas ir kā akumulējošs efekts, taču vienmēr jāatceras, ka ir jāstrādā un jāveic transformācijas ne tikai fiziskā plānā, bet arī jāstrādā ar sevi garīgajā sfērā ”.