Grozs

!!! Vēl ir iespēja pievienoties mūsu Centra radīšanas projektam!!!

Jau tagad!

Aicinām nopirkt biļeti uz šo Gaismas seansu.

Katrs Jūsu nopirktais abonements tiek uzreiz likts lietā.

Strādājam, cik varam – bet Jūsu atbalsts ir zelta vērts.

ŠIS IR IEGULDĪJUMS SEVĪ PAŠĀ

Kopā mēs veidojam cilvēces atveseļošanās kopienu.

Ja vēlies piedalīties Baltijā pirmā šāda centra radīšanā un laikus norezervēt sev vietiņu jau oktobrī, vari veikt priekšapmaksu procedūrām. Abonementa avansa summu nosaki pats, anketā ierakstot, cik gribi iemaksāt. (sākot no 60eur un maksimālā summa ir bez ierobežojuma, jo izņemt pakalpojumu varēs gan maksātājs, gan ģimenes locekļi vai draugi un paziņas).

Jo ātrāk centru uzcelsim un ātrāk varēsim šīs iekārtas piedāvāt lietošanai, jo ātrāk mums sakārtosies dzīve. Tikai tādēļ mēs aicinām jūs būt apzinīgiem pret visiem. Katrs, kas nāks un būs mūsu Gaismas ģimenes goda mecenāts – jūs izdarīsiet ne tikai milzu pakalpojumu visu cilvēku labā, bet arī savā labā.

Oktobra sākumā esam iecerējuši šo iekārtu jau sākt lietot.

Bet, ir cilvēki, kuriem līdz tam vēl jātiek. Ir veci cilvēki, ir dzīvnieciņi, kuriem šis pus gads ir izšķirošais. Savukārt, ja viņi paspētu jau šodien, tas būtu izšķirošais, lai nodzīvotu vēl ilgāk.

Mēs atdodam visus savus līdzekļus, vadām prakses un seminārus – darām visu, lai sapulcinātu ap sevi nepieciešamās finanses, lai apmaksātu šo iekārtu un tās uzstādīšanu.

Bildītē: vēl ziemā iesvētījām centra būvniecības vietu un nu jau pamati ielikti un centrs top.