Kā jums liekas, vai cilvēkiem šobrīd pietiek viegluma?
Prieks laime, mīlestība?
Man mentorēšanā arvien biežāk ir cilvēki, kas gribētu sazvanīties vēl 2x biežāk, nekā piedāvāju, jo…. nav spēka.
Nav enerģijas.
Tātad – pazudis vieglums.
Un ja tā ir ar sabiedrības mazu daļu, viticamāk tā ir ar lielu.
Tādēļ uztaisīsim 30 dienu biežu tiešraižu kursu (ar live 3x nedēļā), kurā vienīgais mūsu uzdevums būs
- pacelt enerģiju,
- iegūt iedvesmu,
- paņemt prakses laimei,
- sasmelties motivāciju un ticību dienai.
Ja vēlies – nāc!
Nekas nav jāsagatavo.
Vienkārši esi gatavs/a darīt.
Es no savas puses ielikšu dienas domu rakstiski un 3x nedēļā ienākšu tiešraidē, lai sasmelies pēku.
Uztaisīsim vienu mēnesi – jaudai, enerģijai, vieglumam, priekam, līdzsvaram un mīlestībai.
SĀKAM 20. maijā līdz pat Saulgriežiem
Dalības maksa 30 EUR
Piekļuve kursam būs sociālajā platformā Facebook!!!!
Pasūtījuma piezīmēs ieraksti vārdu ar kādu esi Facebook un, kad būsi apmaksājusi dalību, e-pastā saņemsi slēgtās grupas linku un pēc pieteikšanās, administrators apstiprinās Tavu dalību grupā.